Лікарі вітають скасування обов’язкових масок у засобах пересування

25
Лікар-реаніматолог Крістіан Карагіаннідіс привітав прогнозоване припинення обов’язкового використання масок у громадському транспорті у зв’язку з тим, що в даний час населення має міцний коронний імунітет.

Водночас президент Німецького товариства внутрішньої інтенсивної терапії та невідкладної медицини, виступаючи в газеті Rheinische Post (субота), зажадав зберегти вимогу про застосування масок у лікарнях до кінця лютого.

Німецькі медики також вітали швидке припинення обов’язкового використання масок у далеких поїздках. “Цифри інфекції керовані, оскільки багато людей у ​​Німеччині пройшли достатню вакцинацію та/або одужали”, – сказав Йоханнес Ніссен, голова Федеральної асоціації лікарів державної служби охорони здоров’я, в інтерв’ю виданню Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND/Samstag). Тому тепер є сенс покласти відповідальність за носіння масок у поїздах на саму людину, пояснив Ніссен.

У п’ятницю федеральний міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах (СДПН) оголосив про припинення обов’язкового носіння масок у потягах далекого прямування та автобусах з 2 лютого. На місцевому транспорті, за який відповідають федеральні землі, носіння масок також не повинно бути обов’язковим до початку лютого. Декілька федеральних штатів вже впровадили це, і всі інші зараз наслідують їх приклад.

Карагіаннідіс сказав Rheinische Post: «Я підтримую відміну обов’язкового носіння масок при далеких перевезеннях, оскільки вважаю, що імунітет населення, специфічний для корони, як і раніше надійний». Він додав: «Однак я хотів би, щоб вимога про застосування масок у лікарнях збереглася до кінця лютого, щоб трохи обмежити проникнення ззовні, особливо під час карнавалу». Вищі представники Асоціації лікарень Німеччини (DKG) та Асоціації лікарів загальної практики Німеччини вже вітали рішення федерального уряду про відміну вимоги про маску в п’ятницю.

.

Читайте також:  Бербок і Хайль шукають доглядальниць у Бразилії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я