Лідер ВДП закликала з оптимізмом вирішувати проблеми Німеччини

20

“Ми, вільні демократи, глибоко орієнтована на майбутнє партія, ми оптимісти”, – сказала лідер ВДП Лідія Хюскенс.

 

Лідер ВДП закликала з оптимізмом вирішувати проблеми Німеччини

Лідер ВДП Лідія Хюскенс закликала свою партію з оптимізмом вирішувати поточні проблеми Німеччини. Демографічні зміни, мобільність, брак кваліфікованих працівників, цифровізація та енергопостачання – все це питання, які хвилюють людей, сказала Хюскенс у суботу на партійній конференції у Магдебурзі. Ліберали вважають, що люди можуть вирішити проблеми, які вони самі створили. “Ми, вільні демократи, глибоко орієнтована на майбутнє партія, ми оптимісти”, – сказала вона. «Нам ще багато потрібно зробити в нашій державі».

За словами Хюскенс, немає потреби у додаткових правилах. Німеччина – світовий чемпіон із детального регулювання всього, сказала вона. “Так більше продовжуватися не може”. Держава повинна лише встановлювати рамки, в яких люди можуть розвиватись.

У своєму виступі голова ВДП особливо відзначила роботу ВДП у чорно-червоно-жовтому уряді землі, який керує Саксонією-Анхальт з 2021 року. Саксонія-Анхальт показала на прикладі технічної реалізації загальнонаціональної платформи для подання заявок на єдиний тариф на електроенергію для студентів як працює дебюрократизація. Те, що в іншому випадку потребувало б роботи 2 000 працівників протягом місяця, було забезпечено без персоналу. “І це наше уявлення про адміністрування”.

У суботу ВДП планує обрати новий орган виконавчої влади штату. Чинний керівник Лідія Хюскенс знову балотується на посаду голови. Вона є лідером штату з липня 2021 року і провела СвДП назад до парламенту штату як головний кандидат після десяти років позапарламентської опозиції. На партійній конференції лібералів два роки тому вона отримала 100 зі 103 голосів за двох утриманих і одного «ні», що відповідає схваленню близько 97 відсотків.

Читайте також:  Угруповання "Рейхсбюргер" готувало штурм Бундестагу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я