Критика Бушмана з боку СДПН

15

Після критики з боку «зелених» парламентська група СДПН також чинить тиск на міністра юстиції.

«Багато можливостей для покращення»: критика Бушмана з боку СДПН

Парламентська група СДПН виступила із явною критикою на адресу федерального міністра юстиції Марко Бушмана (СвДП). «Ми хотіли б, щоб він збільшив кількість проектів у коаліційній угоді. Є ще багато можливостей для покращення», – сказав Йоханнес Фехнер, парламентський директор ВДП, в інтерв’ю газеті Handelsblatt.

Фехнер згадав, зокрема, закон про оренду житла – там, де є «низка будівельних майданчиків». Він згадав про продовження терміну дії гальма орендної плати, зниження граничного рівня підвищення орендної плати та продовження терміну дії зобов’язання за індексом орендної плати. «Г-н Бушман просто не займається цим і не виконує поставлених завдань. Це дуже дратує».

Міністерство юстиції відкидає критику

Згідно зі звітом, Міністерство юстиції відкинуло критику: «Наш орієнтир – коаліційна угода, і ми її дотримуємось», – цитує газета. Узгоджені проекти мають бути завершені швидко, «на що ми очікуємо і від інших будинків». Щодо коригування закону про оренду житла, то міністр «незабаром» представить законопроект, який реалізує узгоджені проекти. Раніше політики із СДПН та «зелених» звинувачували Бушмана у блокуванні захисту орендарів.

З боку парламентської групи ВДП Бушман отримав підтримку від парламентського директора Стефана Томае: «Замість того, щоб розпочинати досить довільну тотальну атаку на міністра юстиції, СДПН слід уважно подивитися на себе», – сказав він. У довгостроковій перспективі єдиним способом боротьби зі зростанням орендної плати буде збільшення пропозиції житла – саме до цього слід закликати міністра будівництва СДПН Клару Гейвіц, сказав Томае.

Роздратування щодо дебатів про обов’язкове страхування

Фехнер також висловив своє роздратування позицією Бушмана в дебатах про обов’язкове страхування на випадок стихійного лиха, наприклад, у разі нової повені. «Ми були роздратовані тим, що без жодного обговорення цього питання він відразу ж відкинув страхування від стихійних лих у Німеччині», – сказав соціал-демократ. «Це нас дратувало і не є останнім словом у світлофорі». Бушманн попереджав: «У період найбільшого фінансового навантаження на приватні домогосподарства ми повинні тримати руки подалі від усього, що робить житло та життя в Німеччині ще дорожчим».

Читайте також:  Спори про компроміс ЄС щодо біженців

Міністр СвДП і СДПН також деякий час ворогували щодо зберігання телекомунікаційних даних для боротьби зі злочинністю.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я