Країни G7 обговорили ІІ та демократію

26

Штучний інтелект розвивається так швидко, що нав’язані політиками правила не встигають за ним. Зараз у Хіросімі зібралася «Велика сімка», щоб обговорити це питання.

 

Країни G7 обговорили ІІ та демократію

На саміті G7 обговорили ІІ та демократію. При використанні сучасних технологій, таких як штучний інтелект (ІІ), провідні демократичні економічні держави вважають за необхідне забезпечити збереження таких спільних цінностей, як свобода та права людини. Правила та закони повинні йти в ногу з цим розвитком та за необхідності адаптуватися.

«Ми визнаємо, що хоча швидкі технологічні зміни зміцнили суспільство та економіку, міжнародне управління новими цифровими технологіями не завжди встигає за ними», – йдеться у декларації саміту G7, ухваленій у суботу в Хіросімі.

ІІ має гармонувати з демократичними цінностями

Глобальне управління у таких технологічних галузях, як штучний інтелект, має бути «оновлено відповідно до наших спільних демократичних цінностей». До них належать справедливість, прозорість, безпека, захист від переслідувань, ненависті та зловживань в інтернеті, а також повага до приватного життя та прав людини.

Вони будуть працювати з технологічними компаніями, щоб забезпечити, серед іншого, щоб платформи усували ризик сексуальної експлуатації дітей та зловживань. «Ми продовжуємо обговорення шляхів розвитку технологій на благо демократії».

Читайте також:  Позиційна війна за Бахмут виснажує всіх

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я