Другий тур виборів у Туреччині: голосування на південному заході країни

29

До 24 травня 1,5 мільйона виборців цієї країни мають зробити вибір між чинним президентом Реджепом Тайіпом Ердоганом та його суперником Кемалем Кілічдароглу із CHP.

 

Другий тур виборів у Туреччині: голосування на південному заході країни

У Німеччині розпочалося голосування на другому турі виборів президента Туреччини. У Баден-Вюртемберг також проголосувало багато людей. Сотні людей стали в довгу чергу біля виборчої дільниці в районі Цуффенхаузен у Штутгарті. Це одна з кількох ділянок у Німеччині, де громадяни Туреччини можуть проголосувати за майбутнього президента країни.

До 24 травня 1,5 мільйона виборців цієї країни, які мають право голосу, мають зробити вибір на виборчих дільницях між чинним президентом Реджепом Тайіпом Ердоганом та його суперником Кемалем Кілічдароглу із CHP. Ердоган вважається фаворитом перед другим туром, як у країні, так і за кордоном, після того, як у першому турі 14 травня йому не вистачило абсолютної більшості голосів.

Претендент Кілічдароглу закликав турків за кордоном прийти до виборів. Віддати свій голос у другому турі виборів – це «національний обов’язок» громадян, де б вони не перебували, сказав Кемаль у своїй промові, опублікованій у Твіттері у п’ятницю ввечері.

Для Туреччини це перший історії країни другий тур президентських виборів. Усередині країни до голосування покликано близько 61 мільйона людей. Крім того, близько 3,4 мільйонів виборців, які мають право голосу, проживають за кордоном. За даними Державного статистичного управління, у Баден-Вюртемберг проживає близько 246 185 турків, які мають право голосу.

Читайте також:  Прикордонний контроль буде продовжено на два місяці

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я