Корнелія Зайбельд: “Лише меншість прославляє терор”

12

«Антисемітизму немає місця у космополітичному, вільному та яскравому місті».

Корнелія Зайбельд: "Лише меншість прославляє терор"

Корнелія Зайбельд: «Лише меншість прославляє терор»

Голова Палати представників Берліна Корнелія Зайбельд сподівається, що з боку мусульманської громади буде більше сигналів проти антисемітизму. «Я хотіла б бачити чіткіші заяви, що виходять як від мусульманського сектора, так і від палестинського сектора, від багатьох переважної більшості, які не стоять за терором ХАМАСу», – заявила політик ХДС у середу в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur. На її думку, це дозволило б дещо розрядити напружену обстановку в Берліні. «Зрештою позиції є: лише дуже невелика меншість прославляє терор».

Зайбельд назвала «неприйнятним» те, що пропалестинські демонстранти відкрито демонструють на вулицях Берліна антисемітизм та ненависть до Ізраїлю. «Для мене це також не має нічого спільного із космополітизмом чи свободою вираження думок. Це є і залишається антисемітизмом». Вона заявила, що протидія антисемітизму та ненависті є державним завданням Німеччини і що важливо знову і знову роз’яснювати це. «І це також позиція переважної більшості жителів Берліна. Що антисемітизму немає місця у космополітичному, вільному та яскравому місті».

У Берліні поліція заборонила кілька пропалестинських демонстрацій після терористичної атаки на Ізраїль, здійсненої палестинською організацією ХАМАС. «Свобода вираження думок є надзвичайно високим благом у вільному демократичному базовому порядку», – заявила у зв’язку з цим Зайбельд. За її словами, свобода слова поширюється усім. Але вона має свої межі там, де стикається з іншими фундаментальними правами або правами. І нею не можна зловживати для скоєння злочинів. Щодо цього дії поліції щодо забезпечення дотримання цих пунктів були «абсолютно правильними».

Читайте також:  Комісар з питань оборони закликає до більшої оперативності при реалізації програм вартістю мільярди євро

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я