Кліматична акція проти круїзного туризму в порту Ростока

21

На каное та надувних човнах кліматичні активісти заявляють, що хочуть завадити круїзному судну покинути Росток. Їх турбує не лише вплив галузі на клімат, а й інші питання.

 

Кліматична акція проти круїзного туризму в порту Ростока

У Росток-Варнемюнді кліматичні активісти розпочали акцію проти круїзного туризму. Група, що називає себе Smash Cruiseshit, оголосила, що вони будуть використовувати каное і надувні човни, щоб перешкодити круїзному судну Aida Diva покинути порт. Представник поліції підтвердив, що кілька людей були на воді та розгорнули плакат. Крім того, один активіст заліз на ліхтарний стовп біля круїзного терміналу. Ситуація досі оцінюється.

Група опублікувала у Твіттері фотографії, на яких зображено кілька каное в безпосередній близькості від круїзного судна. Також можна було побачити банери, прикріплені до корабля з боку води. На одному з них була вимога: “Морський порятунок у Середземному морі замість розкішних лайнерів у кожному морі”.

За даними служб стеження за судами в Інтернеті, «Аїда Діва» прибула до Варнемюнди в суботу вранці і очікується у Стокгольмі у понеділок увечері. Згідно з розкладом заходів у порт, відплиття було заплановано на 6.00 вечора.

Росток-Варнемюнде є важливим круїзним портом. У поточному році на початку сезону очікувалося понад 130 суднозаходів. Крім того, у Ростоку базується круїзна лінія Aida Cruises.

У своїй заяві активісти критикують круїзний туризм як шкідливий для клімату. Технічні зусилля компаній нічого не змінюють. Вони вимагали інших способів відпочинку людям. Крім іншого, круїзні компанії повинні відповідати за екологічні збитки.

Читайте також:  «Зелені» чинять тиск на легалізацію каннабісу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :