Ізраїльський посол виключає можливість дводержавного рішення після війни у ​​Газі

8

Ізраїльський посол виключає можливість дводержавного рішення після війни у ​​Газі

Посол Ізраїлю у Великій Британії Ципі Хотовелі виключила можливість дводержавного рішення після війни у ​​Газі. В інтерв'ю британському каналу новин Sky News, відповідаючи на неодноразові питання, вона заявила, що в період після війни в Газі про дводержавне рішення «абсолютно не може бути й мови».

«Пора світу усвідомити, що парадигма Осло провалилася 7 жовтня», – заявила колишній ультраправий політик, яка вже займала кілька постів у кабінеті міністрів у себе на батьківщині. Мирний процес в Осло провалився, тому що палестинці ніколи не хотіли мати свою власну державу поряд з Ізраїлем, а лише та, яка б охоплювала територію Ізраїлю, продовжила Хотовелі.

Міністр соціальної рівності Ізраїлю Аміхай Чіклі із правлячої партії «Лікуд» навіть не виключив створення ізраїльських поселень у секторі Газа. Про це правий політик заявив в інтерв'ю ізраїльському новинному сайту ynet, відповідаючи на питання про майбутнє ізольованої прибережної смуги після війни. За його словами, він мав на увазі «деякі частини, де це має сенс». Він також заявив, що Палестинська адміністрація не повинна брати участь в управлінні Газою після війни. «Це фіктивна влада. Ми не платили кров'ю наших найкращих синів за те, щоб віддати їм управління», – сказав Чіклі.

Джерело: www.ntv.de

Читайте також:  Україна використовує безпілотники проти втечі призовників

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я