Ізраїль виводить війська з Дженіна на Західному березі

30
Ізраїль виводить війська: Армія почала виведення своїх військ із Дженіна на окупованому Західному березі приблизно через два дні після початку великомасштабної військової операції. За словами військових, перші солдати залишили місто пізно увечері. Однак поки що неясно, як довго триватиме виведення всіх військ. За словами військових, метою операції була ліквідація «терористичної інфраструктури» екстремістів ісламізму.

За повідомленнями палестинців, під час виведення військ відбувалися запеклі перестрілки із озброєними жителями. На відео, опублікованих у соціальних мережах, видно, як колону військових машин закидають вибухівкою.

Раніше прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху натякнув на швидке завершення операції. “У ці хвилини ми завершуємо місію”, – сказав Нетаньяху сьогодні вдень під час відвідування військового посту поблизу Дженіна, за повідомленнями ЗМІ. Тим не менш, він дав зрозуміти, що операція була «не одноразовою, ми продовжуватимемо її стільки, скільки потрібно».

Дженін вважається оплотом палестинських бойовиків.

У понеділок увечері Ізраїль розпочав одну із найбільших військових операцій на Західному березі за останні десятиліття. Після кількох повітряних ударів армія ввела до палестинського міста Дженін близько тисячі солдатів. Там військові розпочали кілька запеклих перестрілок із озброєними жителями. Щонайменше дванадцятьох палестинців було вбито і понад 100 поранено.

За даними армії, за останні кілька днів було знищено кілька командних центрів, складів зброї, підприємств з виробництва зброї та укриттів підозрюваних. Крім того, було заарештовано 30 підозрюваних. Дженін вважається оплотом палестинських бойовиків. В останні роки кілька жителів міста вчинили смертоносні напади на ізраїльтян.

Читайте також:  Чого чекати від Джорджі Мелоні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я