Іспанська телефонна група Telefónica скорочує 3400 робочих місць на своєму внутрішньому ринку

19
Telefónica

Іспанська телефонна група Telefónica, що заборгувала, скорочує 3400 робочих місць в рамках програми зі зниження витрат на своєму внутрішньому ринку. Як оголосила компанія у середу ввечері, у першому кварталі цього року буде скорочено 3421 робоче місце, і в першу чергу це стосуватиметься співробітників у віці 56 років і старше зі стажем роботи не менше 15 років. Telefónica погодила цей план із профспілками.

Як повідомляється, програма звільнень обійдеться групі приблизно 1,3 мільярда євро до вирахування податків і, як очікується, призведе до щорічної економії в середньому 285 мільйонів євро, починаючи з 2025 року. Вона торкнеться п’ятої частини співробітників Telefónica на іспанському ринку. У компанії працює понад 100 000 співробітників у всьому світі. Вона представлена ​​у дванадцяти країнах, включаючи Німеччину, де її дочірня компанія Telefónica Deutschland управляє мережею O2, а також Бразилію та Великобританію.

Скорочення робочих місць, про яке стало відомо зараз, менше, ніж передбачалося раніше. У грудні профспілка оголосила, що Telefónica планує скоротити 5100 робочих місць в Іспанії до 2026 року. Як і інші європейські провайдери, Telefónica зазнає тиску на витрати в умовах жорсткої конкуренції.

Читайте також:  Куба скасовує традиційний парад на честь Дня праці

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я