Кількість банкрутств збільшилась у США

20
банкрутства у США

Число банкрутств у США помітно зросло у 2023 році і, швидше за все, продовжить зростати цього року. Заяви про банкрутство корпоративних та приватних компаній зросли за рік на 18 відсотків до 445 186 у зв’язку з підвищенням відсоткових ставок та посиленням стандартів кредитування, згідно з останніми даними компанії Epiq Aacer, яка надає дані про неспроможність.

Згідно з даними, кількість заяв про банкрутство компаній за главою 11 зросла на 72 відсотки до 6 569, а кількість споживчих банкрутств збільшилася на 18 відсотків до 419 559. Незважаючи на помітне зростання, цей показник все ще значно нижчий, ніж до коронавірусної кризи: у 2019 році було зареєстровано загалом 757 816 банкрутств.

За словами Майкла Хантера, віце-президента Epiq Aacer, ця тенденція свідчить про нормалізацію рівня, який існував до пандемії. «Ми припускаємо, що у 2024 році кількість споживачів та компаній, які подають заяви про захист від банкрутства, продовжить зростати». Причинами цього є закінчення терміну дії пакетів заходів економічного стимулювання, прийнятих у період пандемії, підвищення процентних ставок та вартості фінансування, зростання кількості неплатежів та дуже високий рівень заборгованості.

Читайте також:  Джо Байден викликав замішання преси

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я