Ці відомі імена у ньому

156
Джеффрі Епштейн

Суд США опублікував 170 імен з оточення сексуального злочинця Джеффрі Епштейна, який помер. Крім принца Ендрю та Майкла Джексона, до списку потрапив і Білл Клінтон.

Померлий сексуальний злочинець – Суд публікує список Епштейна: Ці відомі імена у ньому

У рамках скандалу про зловживання, пов’язаного з американським мультимільйонером Джеффрі Епштейном, суд опублікував справжні імена близько 170 осіб, із якими, як стверджується, раніше зверталися анонімно. Вони були названі у громадянській суперечці між постраждалою американкою Вірджинією Джуффре та давнім партнером Епштейна Гіслен Максвелл. У понад 900 сторінках судових документів фігурують імена колишнього президента США Білла Клінтона та британського принца Ендрю, які колись вважалися довіреними особами Епштейна. Епштейн мертвий вже майже чотири з половиною роки.

Названі особи не обов’язково мали бути активними учасниками мережі Епштейна.

Потрапляння до списку означає, що людина був активним учасником мережі зловживань навколо Епштейна, отже, що його ім’я згадувалося у цивільному процесі. Деякі люди, наприклад, також є родичами жертв насильства Епштейна. КлінтонЯкий раніше згадувався в судовому процесі як «Джон Доу 36» (приблизно як «Макс Мустерманн 36»), за даними ЗМІ, не заперечував проти згадування його імені.

В опублікованих документах ім’я Клінтона зустрічається десятки разів, у тому числі у свідченнях свідків, які ставлять його в один ряд із злочинцями Епштейна. Ім’я принца Ендрю зустрічається так само часто і у схожому контексті. У 2022 цього аристократичного сина вдалося уникнути цивільного розгляду у зв’язку з діяльністю Епштейна. Незважаючи на звинувачення, висунуті проти нього американською позивачкою Вірджинією Джуффре, він ніколи публічно не зізнавався в сексі з тоді ще неповнолітніми.

Епштейн наклав на себе руки в ув’язненні

Епштейна було заарештовано у липні 2019 року. Бізнесмен, який мав зв’язки у найвищих колах, імовірно, піддав сексуальному насильству безліч дівчат, у тому числі неповнолітніх, і знайомив їх з іншими чоловіками. Приблизно через місяць після арешту Епштейна знайшли мертвим у своїй камері у віці 66 років. Згідно з офіційними заявами, він наклав на себе руки.

Читайте також:  Жаїр Болсонару не хоче бути лідером опозиції

Вважається, що протягом десятиліть у маєтках Епштейна у Нью-Йорку, Флориді, Санта-Фе та на Віргінських островах відбувалося насильство над численними неповнолітніми. Раніше пред’явлене Епштейну звинувачення призвело до дуже вигідного правочину для підприємця, що зробило його символом соціальної еліти, якій злочин сходить з рук.

Справа викликала сенсацію у всьому світі, оскільки підприємець був пов’язаний із найвищими колами. Його відносини зі знаменитостями та смерть породили безліч чуток та теорій змови.

Публікація документів, які зараз оприлюднені, також призвела до численних домислів про знаменитостей. Колишній президент Дональд Трамп також згадується у документах – але лише у контексті допиту свідка, яка заявила, що вона ніколи не мала сексуального контакту з Трампом.

Навпаки, імена «короля поп-музики» Майкла Джексона та астрофізика Стівена Хокінга здаються новими. Принаймні з них можна зробити висновок про одноразову присутність цих знаменитостей на одному із заходів Епштейна.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я