Ілон Маск зробив заяву про Twitter

6
 

Ілон Маск зробив заяву про компанію Twitter. Світу необхідно чекати на «дурні речі».

Посаду про це бізнесмен написав 9 листопада в особистому акаунті купленої ним соцмережі. «Запишіть: Twitter робитиме багато дурних речей у найближчі кілька місяців. Ми продовжимо робити те, що працює, і змінимо те, що не працює», – повідомив Маск.

Ілон Маск зробив заяву про «дурість»

Бізнесмен практично не розповів про те, що це будуть за «дурість». Єдиний конкретний факт він видав у відповідь питання одного з користувачів. Той запитав: «Чи видалятимуть неактивні довгий час акаунти?». Маск повідомив, що це справді планується зробити.

Варто відзначити, що велика кількість людей вважає, що Twitter вже зробив кілька дурниць під керуванням Маска. Наприклад, це платна верифікація «синьої галочки» у соцмережі. Вона використовується переважно відомими особистостями і тепер коштуватиме 8 доларів на місяць.

Ще одна «дурість» – це звільнення співробітників. Про обсяги цих звільнень точно не відомо, проте джерела низки ЗМІ говорили про половину всіх працівників компанії. Це приблизно 3,5 тисяч людей. На початку жовтня людям надіслали листи, де просили не виходити на роботу. Офіси Twitter тимчасово закрили.

Ілон Маск зробив заяву не вперше

Сам Маск, втім, останнє дурістю чи поганим рішенням не вважає. “Масові звільнення – річ неприємна, проте коли компанія втрачає по 4 мільйони доларів на день, іншого виходу немає”, – писав він. Бізнесмен переконаний, що це допоможе компанії у майбутньому.

Введення плати за верифікацію Маск також вважає доброю справою. Він стверджує, що цей захід дозволить «зробити голоси простих людей гучнішими у Twitter». Крім того, він говорить про «демократизацію журналістики» на платформі. Як це співвідноситься з привілеями для тих, хто заплатив за «галочку», Маск не розповів.

Читайте також:  Мирна програма уряду Колумбії та партизанів ELN

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :