Як Віра Вонг відправила всіх у нокаут своїм новим виходом

161

Віра Вонг, яка нещодавно відсвяткувала 73-річчя, кожною своєю появою на публіці руйнує всі стереотипні уявлення про те, як у її віці має виглядати жінка. Виглядати скромніше? Носити вбрання прийнятної довжини? Ні, Віра про це не чула. Та й що таке взагалі скромне вбрання та прийнятна довжина? У кожного про це можуть бути різні уявлення. Тому найкращий вихід із ситуації — носити, що хочеться, і не прив’язуватись до віку. Сміливе екстравагантне вбрання – це стихія Віри Вонг. І знаменита модельєрка може собі їх дозволити, адже чому б не наголошувати на тому, що в 73 ти виглядаєш на 43?

Новий вихід Віри Вонг: чим цього разу принцеса, що не старіє, дивувала публіку

Віра не дає себе забути. Досі вона активно працює, і в створених нею вбраннях красуються найбагатші та найвідоміші. Про весільну сукню від Віри Вонг мріють мільйони дівчат по всьому світу.

Але, крім того, Віра ще й постійно яскраво нагадує про себе своїми виходами. Від деяких знімків із заходів шанувальники модельєрки ловлять щелепуА молоді моделі розуміють, що 73-річна Віра може дати їм фору.

Нещодавно Віра Вонг відвідала важливу модну подію – вручення премії Ради модельєрів Америки. І своєю появою, без перебільшення, Віра відправила всіх у нокаут. Знаменитість прийшла на захід у сукні своєї улюбленої довжини – міні. Дизайн вбрання у стилі бебі-дол Вонг розробила самотужки. Образ вона доповнила екстравагантними деталями: панчохами та взуттям на підборах та платформі.

«Віра знайшла джерело молодості»

«Ця жінка захоплює та стирає всі стереотипи, молодцю! Таке міні та на молодих може виглядати вульгарно. На ній все стильно, сміливо і доречно», «Як круто виглядає вбрання. Це фантастика», «Зачекайте, чи це правда, що їй 73? Нізащо не повірю», «Ікона стилю. На цей раз перевершила саму себе», «Віра знайшла джерело молодості»– Пишуть захоплені користувачі в Мережі.

Читайте також:  У Мережу злили домашнє фото Меган Маркл без макіяжу та укладання

На церемонії вручення премії Віра Вонг була з Ванессою Хадженс. Образ Ванесси теж був незабутнім, адже і він був від бренду Vera Wang. Цікаво, що Ванессе 33 роки, але на спільних фото з Вірою Вонг вони виглядали як подруги, а не як мати з донькою або навіть бабуся з онукою.

А ти як вважаєш, чи віртуозно Віра контролює час чи все ж таки її успіхи переоцінюють?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я