Родня Фредді Мерк’юрі віддала вогню все майно співака, крім однієї речі

272

Трагічна доля Фредді Мерк’юрі стала ударом для величезної кількості людей. Похорон легендарного рокера пройшов тихо і закрито. Усюди папараці туди не просочилися. Були лише рідні та близькі актора. Церемонію влаштували так за бажанням самого Мерк’юрі, адже сценічний бунтар у житті був людиною тихою і досить сором’язливою. Особисті речі зірки згинули в полум’ї разом із ним. Так вирішили родичі Фредді. Але один предмет уцілів

Незвичайна колекція Фредді Мерк’юрі

Важливі деталі

Шанувальники знаменитого музиканта знають, що при народженні рокера звали Фаррух Булсара. Хлопчик народився у Занзібарі у пари парсів-зороастрійців. Відповідно, аж до повноліття Фаррух дотримувався зороастрійських вірувань. Тому близькі Мерк’юрі проводили чоловіка в останній шлях згідно з звичаями парсів.

Єдиним відходом від зороастрійського канону була кремація останків Фредді. Релігія предків рокера не схвалює подібні дії. Але кремація була бажання самого Меркьюрі. Особисті речі музиканта вирушили у вогонь згідно з канонами парсів. Фанати групи Queen та дослідники творчості Фредді досі про це шкодують…

Спадщина артиста

Меркьюрі хотів, щоб люди, згадуючи про нього, зверталися насамперед до його пісням. Адже не дарма музикант окремим пунктом у заповіті наказав ретельно сховати навіть урну з власним прахом! Досі місцезнаходження останків Фредді відоме лише родичам артиста та Мері Остін, найближчій подрузі рокера.

Зауважимо, що публіка досі прочісує Британію у пошуках місця останнього упокою Мерк’юрі. Так, 2013 року шанувальники музиканта ледь не розгромили лондонський цвинтар Кенсал-Грін! Адже там не було праху музиканта, лише кенотаф із пам’ятною табличкою. Уяви собі, які розбірки велися б навколо особистих речей Фредді!

Фредді Мерк’юрі – філателіст

Тим не менш, крім творчості та нерухомості в світі залишилася ще одна річ, безпосередньо пов’язана з легендою, що спочила. Мова йде про колекції марок, яку колись Фарруху заповів батько. Меркьюрі все життя зберігав, поповнював та систематизував її. Родичі просто не змогли кинути класи у вогонь!

Читайте також:  Президент Південної Кореї оголосив траур

Деякий час сімейна реліквія Мерк’юрі зберігалася у матері артиста. Ну а потім жінка пожертвувала колекцію британською владою. Наразі класери з марками родини Мерк’юрі зберігаються в Поштовому музеї Лондона. За словами куратора музею, колекція ця вельми незвичайна, адже вона відображає погляд Фредді на світ.

Унікальна річ

«Більшість філателістів систематизують свої колекції за роками випуску марок чи тем, яким вони присвячені. Музиканта ж залучали форми, кольори, візерунки. З того, як упорядкована колекція Фредді Меркьюрі, можна зрозуміти багато про спосіб мислення легенди!» На жаль, унікальні класери рідко можна побачити в музеї. Альбоми колесять світом, подібно до їх покійного господаря, подорожуючи від однієї присвяченої Меркьюрі виставки до іншої. Ось так спадщина!

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я