І так також можна: 7 незвичайних способів використання ватяних паличок у побуті

20

Насправді ватяні палички не призначені для чищення слухового каналу, а лише для зовнішньої частини – вушної раковини. Крім того, цей засіб гігієни має широке застосування у побуті.

Чищення клавіатури

Клавіатура – найбрудніше і запилене місце в ноутбуці. Давно не проводили чищення – тримайте лайфхак. Змочіть паличку в рідині, що містить спирт, протріть між клавішами і в інших важкодоступних місцях. Якщо не вдалося очистити з першого разу, повторіть процедуру, пише Lisa.

Догляд за ювелірними прикрасами

Кільця, сережки, підвіски з хитромудрими візерунками складно очистити за допомогою тканини або серветки – залишаються забруднені ділянки. Ватні палички з гострим наконечником вирішують цю проблему. Захопіть трохи пасти, що чистить, і обробіть важкодоступні місця. Змийте засіб і промокніть паперовим рушником.

Паління свічки

Якщо свічка знаходиться в баночці або свічнику, а ґнот пішов углиб воску, то підпалити нитку можна ватяною паличкою. Вмочіть гігієнічний засіб у спирт, підготуйте склянку води, підпаліть наконечник. Він буде довго горіти, і ви встигнете запалити свічку. Далі зануріть паличку у склянку з водою, щоб уникнути ризику виникнення пожежі та опіку руки.

Ремонт блискавки

Часто буває, що блискавка заїдає, “собачку” важко зрушити ні вгору, ні вниз. Якщо потрапили в таку ситуацію, візьміть ватну паличку, вмочіть в оливкову олію, змастіть проблемну ділянку і потягніть повзунок донизу. Тканина легко вивільниться, і застібка знову у робочому стані.

Підфарбовування волосся

Після самостійного фарбування волосся може виявитися ділянка, де фарба не взялася. Виправити косметичне фіаско легко. Якщо немає часу на повторну процедуру, візьміть ватну паличку, вмочіть у пігмент, що барвить, нанесіть на пасмо, загорніть у фольгу. За 10 хвилин можна знімати.

Читайте також:  Близький пішов у вічність. Які посібники та підтримка роботодавця належать родичам?

Видалення потертостей із взуття

Якщо на новій парі взуття з’явилися подряпини – не переживайте. Більшість пошкоджень можна видалити навіть на лакованій шкірі. Змочіть наконечник із ватою в рідині для зняття лаку, протріть потрібну ділянку. Промажте це місце вазеліном – готове!

Ремонт відколотої плитки

Керамічна плитка може відколотись, якщо зверху впав важкий предмет. Замінити один елемент – не завжди найкраще рішення. Підберіть лак для нігтів відповідного відтінку, акуратно нанесіть паличкою на скол. Після висихання повторіть процедуру.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :