ХДС підтримає Олександра Мехнерта на європейських виборах

13

Політолога з Магдебурга відправлять на гонку як головний кандидат до складу Європейського парламенту у 2024 році.

 

ХДС підтримає Олександра Мехнерта на європейських виборах

Керівництво ХДС землі Саксонія-Анхальт підтримає Олександра Мехнерта на європейських виборах. Політолога з Магдебурга відправлять на гонку як головний кандидат у 2024 році, про що партія оголосила в середу. Мехнерт працює у Фонді Конрада Аденауера. На друге місце у списку земельний партійний орган пропонує Антьє Хоффманн (Анхальт-Біттерфельд). Остаточне рішення буде ухвалено на зборах представників землі у червні.

У списку більше немає Каролін Браунсбергер-Райнхольд (ХДС), колишнього члена Європарламенту, проти якої висунуто звинувачення у сексуальних домаганнях до співробітників. Відразу після того, як стало відомо про звинувачення, вона їх відкинула, але з того часу не коментувала їх, хоча її кілька разів запитували про це.

Оскільки Браунсбергер-Райнхольд досі не змогла спростувати звинувачення, виконавча рада ХДС у березні прийняла рішення не висувати її знову як кандидат за державним списком до Європейського парламенту.

У середу ХДС заявив, що жодної нової інформації з цього питання немає. “Лише сама пані Браунсбергер-Райнхольд може відповісти на всі подальші питання у цій справі”, – заявили в партії на запит.

Читайте також:  Фезер за висилку з Німеччини прихильників ХАМАС

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я