ХДС наполягає на введенні нових правил безпеки у Бундестазі

17

Після масштабного рейду на сцену «Рейхсбюргера» ХДС чинить тиск з метою швидкого посилення правил доступу до Бундестагу.

«Органи безпеки та ті, хто відповідає за Бундестаг, повинні швидко сісти та подумати, як можна гарантувати беззахисність Бундестагу та його безпеку в нових рамкових умовах», – сказав генеральний секретар ХДС Маріо Чая в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur у Берліні. «Необхідно обмежити безконтрольний доступ досі колишніх членів парламенту з перепустками».

Контроль та спостереження за AfD

Чай, який є членом Бундестагу, висловився за всеосяжний контроль та стеження за AfD з боку органів безпеки. Він сказав, що AfD «дедалі більше стає резервуаром радикалізуючих рухів та груп». Вона також використовує ці радикалізуючі групи для вербування нових співробітників для себе та пошуку нових майданчиків для політичного екстриму».

Федеральне відомство із захисту конституції віднесло AfD до підозрюваних. Партія захищає себе від цього юридично. Розгляд у Вищому адміністративному суді у Мюнстері триває.

Нещодавно органи безпеки під час рейду заарештували 25 підозрюваних «громадян Рейху». 22 з них звинувачуються в тому, що вони були членами терористичної організації, яка хотіла повалити політичну систему. Колишнього члена парламенту від AfD Біргіт Мальсак-Вінкеманн також було заарештовано. За даними федеральної прокуратури, члени правої мережі планували проникнути до Бундестагу з невеликою озброєною групою. «Рейхсбюргери» – це люди, які не визнають Федеративну Республіку та її демократичні структури.

Проблеми виключно з парламентаріями AfD

Небезпечно, «якщо люди легковажно сприймуть заплановане повалення цих так званих рейхсбюргерів», попередив Чая. Він сказав, що стурбований тим, що всі колишні члени парламенту, як і раніше, можуть увійти до Бундестагу без перевірки безпеки «і здати або покласти туди все, що їм захочеться».

Читайте також:  Рішення суду Карлсруе щодо нового програмного забезпечення для поліцейського аналізу

Щодо обмеження доступу, якого він вимагав, він сказав: «Відповідно до принципу рівності, ймовірно, доведеться погодитись на перегляд відповідного положення для всіх колишніх членів парламенту» – навіть якщо труднощі виникнуть виключно з парламентаріями AfD.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я