В домівки рівнян завітає Зірковий вертеп

20

Зірковий вертеп у Рівному проводять шостий рік поспіль. Учасники благодійного дійства відвідують державні установи, місцевих чиновників, бізнесменів, а також — домівки рівнян.

Зірковий вертеп цього року через війну змінився за складом, але не змінює своїм традиціям. У попередні роки колядники збирали у Рівному гроші на різноманітні благодійні проєкти.

Про це  Суспільному повідомила співорганізаторка дійства, народна депутатка Соломія Бобровська. Попри війну та відсутність декого із учасників, вертеп вирішив продовжити традицію, яку підтримують шість років.

Традиційно учасниками Зіркового вертепу будуть публічні люди. Цього разу вони збиратимуть гроші на підтримку українських бійців.

“Вертеп обов’язково буде, адже це саме те дійство, яке викорінювалось зброєю та залякуванням фактично століття. Тому в час великої війни проти України ми не можемо його не робити. Це наша принципова позиція”, — сказала Соломія Бобровська.

Учасники вертепу колядуватимуть із 7 січня. Цього разу сценарій змінили.

“Це будуть перегуки між сучасністю і автентикою. Це обов’язково буде розуміння, хто несе війну. Це буде така правильна історія нашої України, яка несе звістку про магію Різдва. Це буде історія про перемогу українців над злом і ми хотіли б цю звістку донести колядками обов’язково, спогадами про тих, хто воює на фронті”, — повідомила співорганізаторка.

Змінився і склад вертепу.

“Переважно будуть дівчата. Багато учасників вертепу сьогодні на фронті, але вони з нами постійно комунікують, частково віртуально беруть участь в підготовці, але їх цьогоріч не буде. Ми віримо, що вони повернуться і заповнять наш склад. Нових людей цьогоріч фактично не залучали”, — сказала Соломія Бобровська.

Читайте також:  TikTok-тренд у ЗСУ: танець Венздей Аддамс підкорив військових

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я