ХДС/ХСС закликали Фезер не брати участь у виборах

20

У п’ятницю Фезер хоче заявити про те, чи буде вона балотуватися як головний кандидат від СДПН у Гессені. На федеральному рівні не лише опозиція закликає до її відкликання у цій справі.

ХДС/ХСС закликали Фезер не брати участь у виборах

Якщо федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер заявляє про своє бажання балотуватися як головний кандидат від СДПН на земельних виборах у Гессені наступної п’ятниці, то, на думку ХДС/ХСС, їй доведеться піти у відставку зі своєї посади. Вони закликали міністра не брати участь у виборах.

«У цей складний час, коли в Європі йде війна, коли в органів безпеки повно справ із громадянами Рейху, правими екстремістами та зірваними терактами, було б безвідповідально хотіти керувати Міністерством внутрішніх справ на додаток до виборчої кампанії», – заявив у вівторок представник із внутрішньої політиці парламентської групи ХДС/ХСС Олександр Тром (ХДС) «Тому якщо вона стане головним кандидатом, я закликаю її піти у відставку», – додав він.

«Зелені» теж проти

Політики з партії «зелених» та ВДП також застерегли Фезер від можливої ​​подвійної ролі. Костянтин фон Нотц, віце-президент парламентської фракції Партії зелених у Бундестазі, сказав газеті «Хандельсблатт»: «Виборча кампанія як головний кандидат вимагає всієї людини, як і посаду федерального міністра внутрішніх справ – особливо в наш час». Заступник голови партії ВДП Вольфганг Кубіцкі заявив газеті Funke-Mediengruppe (вівторок), що федеральне міністерство внутрішніх справ «не є підходящою сценою для передвиборної кампанії цього серйозного часу».

Залучена до роботи обох офісів

Фон Нотіц пояснив, що у кожному з цих двох завдань – головний кандидат у виборчій кампанії до парламенту штату та федеральний міністр внутрішніх справ – він був «максимально задіяний у плані графіка та особисто». «Бажання змагатися одночасно і паралельно неминуче призвело б до зневаги до одного із завдань і просто до високої ймовірності помилок». Вибори у землі Гессен відбудуться 8 жовтня.

Читайте також:  Німеччина та Монголія проти економіки як зброї

У понеділок газета Süddeutsche Zeitung повідомила, що Ненсі Фезер поки залишиться федеральним міністром внутрішніх справ, навіть у разі висування кандидата на посаду голови СДПН у Гессені. Вона домовилася про це із канцлером Олафом Шольцем (СДПН). Очікується, що цієї п’ятниці Фезер, яка також є головою СДПН у Гессені, розповість про свої плани – включаючи можливе висування своєї кандидатури на виборах до парламенту землі 8 жовтня – на заході СДПН. Канцелярія та Федеральне міністерство внутрішніх справ не захотіли коментувати це повідомлення.

Для Фезер Федеральне міністерство внутрішніх справ, з одного боку, є “платформою, яку вона використовує для підвищення своєї значущості”, сказав Тром. Однак політик СДПН також критикує міністерство, «бо Німеччина зараз ізольована в Європейському Союзі з питань міграції». Більше того, той факт, що Фезер після нападу з ножем у поїзді в Шлезвіг-Гольштейні запитала, чому злочинець все ще перебуває в Німеччині, хоча Федеральне відомство з міграції та біженців, яке перебуває у віданні її міністерства, було відповідальним за рішення про статус захисту цієї людини, був «більш ніж лицемірним».

Християнські демократи вступають у гонку в Гессені з чинним прем’єр-міністром Борисом Рейном. Тарек Аль-Вазір, міністр економіки, балотується від Партії зелених, яка зараз перебуває в уряді.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я