Ханс-Георг Маассен дізнався про відставку зі ЗМІ

18
Ханс-Георг Маассен

ХДС загрожує процедурою виключення із партії. Час йде. Але екс-глава Управління захисту Конституції не поспішає з реакцією. Він висловлює своє розчарування лідером партії Мерцем.

Ханс-Георг Маассен дізнався про відставку зі ЗМІ

Скандально відомий колишній голова Управління захисту конституції Ханс-Георг Маассен (ХДС) каже, що досі чув про заклик керівництва партії покинути його тільки зі ЗМІ. “Я поки нічого не отримав від ХДС”, – сказав Маассен радіостанції Deutschlandfunk у вівторок вранці. «Вчора я заглянув у свою поштову скриньку і свою поштову скриньку, а також у скриньки електронної пошти. Нічого. І я займу позицію щодо цього заклику до відставки, переданого через ЗМІ лише тоді, коли побачу його на своєму столі». Маассен продовжив: “Зараз я спочатку хочу побачити папери ХДС, я перевірю їх у своїх адвокатів, а потім подивимося”.

Президія ХДС пред’явила Маасену ультиматум про вихід із партії до неділі. В останні кілька днів він знову зазнав різкої критики за свої висловлювання. Наприклад, у своєму твіті він заявив, що “рушійні сили в політико-медійному просторі” наполягають на “викоріненні расизму щодо білих”. Історик і директор меморіалу Бухенвальд Єнс-Крістіан Вагнер звинуватив його в «класичному правоекстремістському розвороті почуття провини» та тривіалізації Голокосту. В одному з інтерв’ю Маассен також говорив про «червоно-зелену расову доктрину».

ХДС і досі була його партією, сказав Маассен. Це була партія, яка могла б привести Німеччину вперед, якби вона повернулася до своєї основної програми та позицій колишнього канцлера Гельмута Коля. Маассен був розчарований лідером партії Фрідріхом Мерцем. Він сказав, що Мерц поки не виправдав покладених на нього надій на політичний поворот. Саме це спонукало його очолити Союз цінностей.

Читайте також:  Федеральний президент очікується у Золінгені

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я