Хабек та Бербок згадують початок війни

45

Рано-вранці 24 лютого 2022 року Росія вторглася в Україну. Хабек знав про майбутнє вторгнення трохи раніше. Бербок також пам’ятає початок війни.

 

Хабек та Бербок згадують початок війни

Хабек та Бербок діляться зі ЗМІ своїми враженнями про початок війни в Україні. Напередодні вторгнення Росії в Україну міністра економіки та захисту клімату Роберта Хабека вже поінформували посольство США в Берліні про майбутнє вторгнення. Рано ввечері до нього до міністерства прийшов співробітник посольства США, розповів «зелений» політик в інтерв’ю журналу Stern.

«Я отримав досьє, з якого випливало: Сьогодні вночі це станеться. Кров завмерла, ракетні установки заряджені, машини позначені, і війська явно рухаються до кордону». Було ясно: наближається війна, вона стає гіркою реальністю». Російські війська вторглися до сусідньої країни рік тому вранці 24 лютого за наказом президента Володимира Путіна.

І Хабек, і Бербок «виразно пам’ятають того ранку»

За її власними словами, федеральний міністр закордонних справ Анналена Бербок досі чітко пам’ятає того ранку: «Мені знадобилася мить, щоб класифікувати вібрацію телефону як реальну. О 4.51 ранку у Києві пролунали перші вибухи. О 4.59 ранку зателефонував мій офіс-менеджер. Я сказала: будь ласка, не треба», – згадує Бербок у документальному фільмі «Штерн». Те, що війна може розпочатися, було зрозуміло завжди, каже вона. Але коли це відбувається, все одно захоплює дух».

.

Читайте також:  Лідер СДПН Ахім Пост висловився про партію Вагенкнехт

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я