Гроте розчарований рішенням IMK щодо закону про зброю

30

Поліпшення перевірок осіб згідно із законом про зброю є головною проблемою Гамбурга.

 

Гроте розчарований рішенням IMK щодо закону про зброю

Сенатор із внутрішніх справ Анді Гроте (СДПН) висловив своє розчарування рішенням Конференції міністрів внутрішніх справ (IMK) щодо посилення закону про зброю, якого вимагає Гамбург. У п’ятницю після закінчення конференції в Берліні він заявив, що покращення перевірок осіб згідно із законом про зброю є головною проблемою Гамбурга. Раніше йому не вдавалося проштовхнути проект резолюції, який передбачає більш інтенсивну оцінку придатності та надійності особи перед видачею дозволу на зброю. Гроте заявив, що вважає за необхідне «зробити обов’язковим загальне подання психологічного сертифікату».

Заклики до посилення законів про зброю стали голоснішими після стрілянини на зборах громади Свідків Єгови в Гамбурзі в березні. 35-річний Філіп Ф. застрелив 7 людей та себе. Зброю вбивства видано йому збройовим відомством. За кілька тижнів до злочину за анонімним наведенням про психічні відхилення було проведено перевірку в його квартирі, але жодних подальших заходів вжито не було.

Необхідні суворіші перевірки після злочину

Федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер (СДПН) також закликала до суворіших перевірок після злочину. «Я радий, що ми знаходимося в доброму діалозі з федеральним міністром внутрішніх справ, щоб підтримати поправку до закону про зброю та довести справу до гарного кінця», – сказав Гроте.

Сенатор був радий досягнутій в ІМК домовленості щодо покращення безпеки у поїздах та на вокзалах. Відповідно, будуть розглянуті єдині правила заборони зброї та відеозапису у регіональних поїздах та поїздах далекого прямування. Гамбург і Шлезвіг-Гольштейн наполягали на цьому після смертельного нападу з ножем у регіональному поїзді з Кіля до Гамбурга. 2 особи загинули та ще 5 пасажирів отримали поранення внаслідок кривавого нападу біля Брокштедта.

Читайте також:  Угруповання "Рейхсбюргер" готувало штурм Бундестагу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я