Google запускає аудіокниги – без щомісячної абонентської плати

10

Компанія Google має намір протистояти компанії Amazon Audible, створивши власний сервіс аудіокниг у магазині програм Google Play.

Технологічний гігант оголосив про початок продажу аудіокниг у Google Play Store.

З вівторка Google Play Книги почнуть продаватися в 45 країнах і дев’яти мовах. Аудіокниги доступні на Android, iOS, в Інтернеті та на пристроях з підтримкою Google Assistant, таких як розумні колонки Google Home.

Передплата не потрібна, а аудіокниги можна купувати окремо. Вартість сервісу Amazon Audible складає 14,95 долара на місяць після безкоштовної 30-денної пробної версії. При цьому користувачі отримують безкоштовний кредит на одну книгу на місяць та 30% знижку на додаткові видання.

Спробувати за $29/місяць Схожі: Помічник Google тепер працює на розумних колонках з екранами

Ви також можете отримати доступ до аудіокниг Google на декількох пристроях компанії. Наприклад, ви можете слухати на розумній колонці Google Home, а потім продовжити прослуховування на смартфоні Pixel.

Крім того, можна ділитися книгами з членами сім’ї без додаткової плати за допомогою функції «Сімейна бібліотека».

В даний час компанія пропонує знижки на такі популярні книги, як «Вогонь та лють» Майкла Вулфа та «Воно» Стівена Кінга. Google (GOOG) також надає 50-відсоткову знижку на першу покупку.

Тим часом Audible вже є визнаним гравцем на ринку аудіокниг, маючи понад 400 000 аудіозаписів. Ця компанія була заснована в 1995 році та придбана Amazon (AMZN) 2008 року за 300 мільйонів доларів. У 2016 році користувачі Audible завантажили близько 2 мільярдів годин контенту.

Хоча Amazon домінує на американському ринку аудіокниг, основна перевага Google полягає в тому, що її сервіс доступний у 45 країнах, вважає Джеймс Маккуїві, віце-президент дослідницької компанії Forrester.

Читайте також:  Стікери в Telegram продаватимуть як NFT

“Google може масштабуватися за межами американського ринку набагато легше, ніж Amazon”, – сказав він в інтерв’ю CNN Tech. “Google робить свого голосового помічника доступним в інших країнах швидше, ніж Amazon, і зможе використовувати пристрої Android по всьому світу як платформу для поширення аудіокниг”.

Джерело: edition.cnn.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я