Безкоштовний рівень Proton VPN – це найкраще, що ви знайдете

14

Якщо вам потрібно використовувати VPN лише зрідка, то безкоштовний рівень Proton VPN – це, мабуть, все, що вам потрібно.

Безкоштовним VPN важко довіряти. І якщо ви збираєтеся використовувати його постійно, краще заплатити за надійний та безпечний VPN, щоб отримати стабільну швидкість та відсутність загрози витоку даних. Але можуть виникнути ситуації, коли вам потрібно використовувати VPN для простого завдання – відкрити сторінку з іншої країни або приховати своє місцезнаходження.

Для таких випадків, а можливо і за замовчуванням, ви можете використовувати безкоштовний рівень Proton VPN.

Послуги Proton не всі безкоштовні: Вони заробляють на продажі послуг безпечного VPN, синхронізації даних, електронної пошти та керування паролями. PCMag привласнив Proton VPN 5-зірковий рейтинг, а Proton Mail – «Вибір редакції» PCMag.

Як працює безкоштовний рівень Proton VPN

Тут немає ніякої каверзи, тільки деякі обмеження. Перш за все, він дійсно безлімітний, і в ході нашого тестування ми виявили, що він досить швидкий для перегляду веб-сторінок, хоча і не призначений для потокової передачі відео 4K. Навіть у безкоштовному варіанті немає реклами та не ведеться жодних записів чи відстеження.

Однак є два великі обмеження. Безкоштовний обліковий запис обмежено одним пристроєм (хоча ви можете створити інший обліковий запис для використання з іншим пристроєм, щоб обійти це). По-друге, безкоштовний рівень дозволяє підключатися лише до трьох регіонів. У США ви випадково підключаєтеся до іншого штату, в Європі – до Нідерландів, а в Азії – до серверів у Японії.

Справа в тому, що ви не можете вибирати розташування серверів (як безкоштовно Opera VPN). Вам потрібно щоразу перепідключатись, перебираючи випадкові варіанти, і Proton VPN встановлює півторахвилинний час очікування між перепідключеннями.

Читайте також:  Чи може манікюр обернутися онкологією?

Але це все. Якщо ви зможете подолати цю частину, то зможете використовувати Proton VPN як безкоштовний VPN за замовчуванням на комп’ютері або смартфоні, використовуючи два різні облікові записи. Додаток швидкий, безпечний і простий у використанні. Ви можете підключатися та відключатися одним клацанням миші, і з’єднання не пропадає випадковим чином.

Якщо ви хочете більшого, можете підписатися на платний тарифний план Proton VPN, вартість якого складає $4,99 на місяць при передплаті на два роки (рахунок на $119,76 за два роки). Ви також можете ознайомитись з іншими варіантами VPN на сайті PCMag.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я