Головний кандидат на виборах до парламенту землі

18

“У нас є перевірений, динамічний і неймовірно працьовитий прем’єр-міністр, який довів, як добре він може рухати землю вперед”, – президент ландтагу та лідер ХСС Верхньої Баварії Ільзе Айгнер.

Зедер – головний кандидат на виборах до парламенту землі

Виконавчий комітет ХСС одноголосно висунув прем’єр-міністра Маркуса Зедера як головного кандидата на виборах до парламенту землі восени. Deutsche Presse-Agentur дізналося про це із кіл учасників у понеділок. Зедер – головний кандидат на виборах: «У нас є перевірений, динамічний та неймовірно працьовитий рем’єр-міністр, який довів, як добре він може рухати землю вперед», – цитують учасники засідання президента ландтагу та лідера ХСС Верхньої Баварії Ільзе Айгнер.

Висунення Зедера, по суті, є просто обов’язковою дією, оскільки в партії немає інших кандидатів, і немає жодних сумнівів у тому, що він поведе ХСС на вибори як лідер партії, як він це зробив на виборах 2018 року. П’ять років тому ХСС із Зедером зазнав тяжких поразок на виборах і втратив абсолютну більшість у земельному парламенті. З того часу він керував країною в коаліції зі Вільними виборцями – Зедер уже неодноразово наголошував, що хоче зберегти цей альянс у майбутній законодавчий період.

Офіційно ХСС не висуватиме Зедера

Офіційно ХСС не висуватиме Зедера як свого головного кандидата на виборах у штаті до 6 травня – на одноденній партійній конференції в Нюрнберзі. Крім того, там же ХСС хоче ухвалити свій новий партійний маніфест. На осінь, незадовго до виборів, ХСС також планує провести ще один партійний з’їзд із обранням нового керівництва партії ХСС – тут також буде несподіванкою щось інше, окрім переобрання Зедера на посаду лідера партії.

Читайте також:  Бенедикт був "великим майстром катехизації"

Згідно з опитуваннями, ХСС нині набирає від 40 до 42%. Це було б явним покращенням порівняно з результатом 2018 року, коли ХСС набрав лише 37,2 %. Хоча Зедер досі свідомо утримувався від встановлення цілей щодо результатів виборів 8 жовтня, Айгнер у січні назвав результат «40 % плюс X» цілком реалістичним.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я