Головком військ РФ нікому не подобається

23

Нового російського головнокомандувача в Україні Валерія Герасимова зустріли скептично у військах та приватній армії Вагнера, згідно з британськими оцінками.

Начальник штабу приділяє велику увагу підвищенню дисципліни, повідомило Міністерство оборони Великобританії, посилаючись на дані розвідки. «Пріоритетність переважно дрібних нормативних актів, швидше за все, підтвердить побоювання багатьох скептиків у Росії», – йдеться у документі. Разом з міністром оборони Сергієм Шойгу його все частіше вважають усуненим та звинувачують у тому, що він приділяє більше уваги презентації, ніж суті».

Герасимова турбує форма, що не відповідає нормам, використання мобільних телефонів та цивільного транспорту, а також стрижки, що не відповідають нормам. «Заходи зустрінуті скептичними відгуками. Але найбільше глузування викликало покращення стандартів гоління військовослужбовців», – додали у британському міністерстві. Як заявили офіційні особи самопроголошеної Донецької народної республіки, так і голова приватної армії Вагнера Євген Пригожин критикували ці заходи.

Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про хід війни проти України з моменту початку агресивної війни Росії наприкінці лютого минулого року, посилаючись на дані розвідки. Таким чином, британський уряд хоче як протистояти російському наративу, так і утримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у цілеспрямованій кампанії з дезінформації.

Читайте також:  Росія призупинила «зернову угоду» з Україною

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я