Гіффі піддала критиці ставлення до жінок у політиці.

18

Вона відчуває дискримінацію більше як жінка, ніж як східна німкеня, «що, можливо, також пов’язане з тим, що я політично вкорінена Нойкельне». Гіффі народилася у Франкфурті (Одер) у 1978 році.

 

Гіффі піддала критиці ставлення до жінок у політиці.

Глава берлінської СДПН Франциска Гіффі критикувала ставлення до жінок у політиці. З жінками поводяться більш жорстко і критично, ніж із чоловіками, сказала вона в інтерв’ю газеті Berliner Zeitung (п’ятниця/онлайн). «Коли чоловіки сперечаються, вони сильні, вони досягають авторитету. З жінками завжди те саме: котяча бійка. І це набагато більше пов’язане із зовнішністю». На питання, як вона справляється із цим, Гіффі відповіла: «Я знаю, що це так. Як жінка я часто опиняюся у меншості, єдиною жінкою серед чоловіків, не тільки в перших рядах, а й у тих, що позаду». Громадська поведінка, чоловічі ритуали – “ви не можете цього змінити, але ви повинні наполягати на тому, що ваша позиція має значення”, – сказала Гіффі. “І це те, що я роблю, навіть якщо це означає більше боротьби”.

Вона відчуває дискримінацію більше як жінка, ніж як східна німкеня, «що, можливо, також пов’язане з тим, що я політично вкорінена Нойкельне». Гіффі народилася у Франкфурті (Одер) у 1978 році. «Контраст між внутрішнім містом та зовнішніми районами сьогодні набагато більш відчутний, ніж між Сходом та Заходом», – каже політик СДПН.

Читайте також:  Лідер ЄНП Вебер закликає до зміни курсу у міграційній політиці ЄС

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я