Георг Майєр відкинув ідею коаліції меншості

11

Новий парламент землі Тюрінгія має бути обраний 1 вересня 2024 року.

Георг Майєр відкинув ідею коаліції меншості

Георг Майєр відкинув ідею коаліції меншості

Лідер СДПН у Тюрінгії Георг Майєр рішуче відкинув ідею коаліції меншості, яка поперемінно добиватиметься більшості з AfD або лівими. «Пан Кеммеріх може забути свою незрозумілу ідею про коаліцію меншості, відкриту для всіх сторін. З СДПН це неможливо»– сказав Майєр у відповідь на запитання dpa.

Лідер ВДП Тюрінгії Томас Кеммеріх раніше заявив, що можлива коаліція ХДС, СДПН і ВДП повинна буде отримати підтримку в парламенті, якщо для більшості не вистачить голосів у земельному парламенті. Відповідаючи на запитання, чи не буде він проти, якщо можливий уряд меншості у складі ХДС, СДПН та ВДП прийматиме закони навіть за наявності голосів від AfD чи «Лівих», Кеммеріх сказав: «Так, звичайно. З більшістю у парламенті».

Новий парламент землі Тюрінгія має бути обраний 1 вересня 2024 року. Вже зараз, за ​​даними останніх опитувань, очікується, що результат буде складним для формування уряду.

У суботу на партійній конференції у Фрідріхроді (округ Гота) Кеммеріх був запропонований як основний кандидат на виборах у 2024 році. Його кандидатуру буде затверджено на списковій партійній конференції наступного року.

Читайте також:  Борис Джонсон у політичному безвиході

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я