Франц-Роберт Лісков хоче посилити міграційну політику

18

Керівник фракції ХДС у парламенті землі Мекленбург-Передня Померанія очікує змін у національній політиці щодо мігрантів.

Франц-Роберт Лісков хоче посилити міграційну політику

Франц-Роберт Лісков хоче посилити міграційну політику

Керівник фракції ХДС у парламенті землі Мекленбург-Передня Померанія Франц-Роберт Лісков очікує помітних змін у міграційній політиці Німеччини після останніх заяв канцлера Олафа Шольца (СДПН). «Проблема міграції, безумовно, найбільше турбує людей у ​​Німеччині»– заявив Лісков у неділю у Шверіні.

Якщо Шольц серйозно налаштований більш жорсткий підхід, то саміт федеральних земель 6 листопада стане гарною можливістю укладання угоди з опозицією і федеральними землями. За його словами, пропозиції від Спілки перебувають на столі переговорів. «У цьому контексті я чекаю повної підтримки з боку Шверіна», – наголосив Лісков.

Останнім часом між партнерами по коаліції – СДПН та Лівими – намітилися явні розбіжності з питань політики щодо біженців та бажаних змін, таких як послідовніша депортація. Лідер уряду Швезіг (СДПН) висловлювалася на користь жорсткіших заходів, тоді як Ліва партія побоювалася послаблення права на притулок.

Лісков привітав заяву Берліна про відмову від подальшої фінансової підтримки з федерального бюджету рятувальників у Середземному морі. Приватні гуманітарні організації використовують свої судна для порятунку біженців, які часто опиняються в тяжкому стані на судах, що зазнали краху. На думку критиків, це опосередковано сприяє контрабанді. «Принаймні у деяких випадках між так званими морськими рятувальниками та бандами контрабандистів існує співпраця, і це не секрет. Приватні ініціативи діють межі законності. Неприпустимо, щоб такі речі підтримувалися на гроші платників податків», – заявив Лісков.

Читайте також:  Врятовано 110 мігрантів у Середземному морі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я