Генерал ЗСУ: далекобійна західна зброя вражає лінії постачання військ РФ

87
Генерал ЗСУ далекобійна західна зброя вражає лінії постачання військ РФ

HIMARS, які США постачають Києву, мають більшу далекобійність і точність, ніж артилерія радянського виробництва.

Україна використовує зброю дальньої дії, що поставляється Заходом, і 155-мм снаряди для поразки російських складів боєприпасів і ліній постачання, змушуючи Москву переглянути способи доставки палива і боєприпасів на лінію фронту.

Про це заявив генерал ЗСУ Олексій Громов на прес-конференції, що відбулася в четвер.

Раніше в четвер Україна заявила, що її сили завдали удару по двох військових пунктах управління та посадочному майданчику на окупованій Росією території у місті Нова Каховка Херсонської області.

В ході прес-конференції Громов підкреслив, що західні постачання зброї мають вирішальне значення для України, і особливо наголосив на американських мобільних артилерійських ракетних комплексах (HIMARS), які Київ почав отримувати минулого місяця.

HIMARS мають більшу дальність стрілянини і точніші, ніж артилерія радянських часів, що знаходилася на озброєнні України.

«Ми знижуємо потенціал противника, завдаємо удару за його логістикою, його боєприпасами… Противник змушений змінювати систему постачання боєприпасами і паливом, – сказав Громов. – Наразі противник розглядає можливість розміщення складів боєприпасів бригадного рівня не ближче 100 кілометрів (62 милі) від лінії фронту, а складів корпусного рівня – на відстані понад 150 кілометрів».

Захід поставив Україні далекобійну важку артилерію та реактивні системи залпового вогню, щоб допомогти українським військам вести бойові дії, незважаючи на перевагу російської артилерії у кількості та боєприпасах.

Читайте також:  Глава НАТО Столтенберг не прагне продовження контракту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я