Гарячий фінал із крижаним стартом

37

Команда Бориса Херрманна Team Malizia виборює лідерство з американською командою 11th Hour Racing на 14-й день другого етапу. При цьому екіпаж зберігає шанси на перемогу у першому етапі навколосвітнього плавання.

Флот Ocean Race: гарячий фінал з крижаним стартом

Флот Ocean Race рухається до захоплюючого фіналу другого етапу. Взявши курс на Кейптаун, човни пірнули в глибини Південної Атлантики. Біля кромки льоду на 45 градусі південної широти команда Malizia Бориса Херрманна ще більше збільшила свою перевагу в четвер вдень. До кінця 14-го дня в морі перевага над американською командою 11th Hour Racing зросла до більш ніж 17 морських миль.

Коли до південноафриканського порту залишалося трохи менше 1200 морських миль, гоночні яхти Imoca та їхні екіпажі з чотирьох осіб мчали «Ревучим сороковим» зі швидкістю до 25 вузлів. «Стало сірішим, холоднішим, і ми одягли шапки. Вітрено», – повідомив шкіпер берлінської «Guyot» Роберт Станек, чия команда застрягла в атлантичному штилі після довгого лідирування та відстала від команди Малізії на 500 морських миль.

Оглушливо гучний шум на борту човнів і грубі рухи високотехнологічних гоночних яхт на фользі роблять майже неможливим сон моряків у Південному океані. Вони надягають навушники, щоб захиститися від шуму. Зйомки з борту “Malizia – Seaexplorer” показують, як ніс яхти іноді пробивається крізь гребені хвиль майже як підводний човен.

Моряки, організатори та шанувальники найвідомішої кругосвітньої гонки для команд чекають на захоплюючий фінал у вихідні. Оскільки Кейптаун поширює смугу слабкої води, поле може знову згрупуватися незадовго до фінішу. У штаб-квартирі Ocean Race очікують, що перші човни прибудуть у неділю. Однак цей час може затягтися в залежності від кліматичних умов. «Ми боротимемося до кінця», – таким був девіз Вілла Харріса для команди Малізії, яка прямує до Кейптауна. Там Борис Херрманн заліковує травму ноги і чекає на свою команду.

Читайте також:  У Канаді вирують лісові пожежі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я