Франциска Брантнер порине в проблеми вітроенергетики

10

Крім переговорів із експертами, заплановано 2 зустрічі на вітроелектростанціях.

Франциска Брантнер порине в проблеми вітроенергетики

Франциска Брантнер порине в проблеми вітроенергетики

У п’ятницю Франциска Брантнер («зелені2»), статс-секретар Федерального міністерства економіки, проведе практичну перевірку, щоб з’ясувати, де зупинився стрімкий розвиток вітроенергетики.

Вона зустрінеться з представниками компаній та адміністрації у Штутгарті, щоб, як заздалегідь заявило Федеральне міністерство економіки та технологій, «з’ясувати всі подальші перешкоди на етапі отримання дозволів на встановлення вітряних турбін та розглянути можливі підходи для менш бюрократизованих рішень».

Брантнер сподівається, що це дасть додаткові підказки у тому, як можна прискорити розвиток вітроенергетики.

Крім переговорів із експертами, заплановано 2 зустрічі на вітроелектростанціях. З одного боку, держсекретар відвідає будівельний майданчик вітропарку Königseiche поблизу Еберсбах-ан-дер-Фільс (Геппінгенський район).

Заплановано також відвідування випробувального поля для вітроенергетики на краю Швабського Альба в районі Гайслінген-ан-дер-Штайге.

Проектна група може бути зразком для наслідування

За даними Міністерства охорони навколишнього середовища, станом на кінець вересня в Баден-Вюртемберг діяло загалом 770 вітроустановок.

У 2023 році на цей час буде введено в експлуатацію 10 вітроустановок. Дозволи до цього терміну було видано на 43 вітроустановки.

Згідно з поданою інформацією, перевірка практики проводиться спільно з міністерством землі Баден-Вюртемберг. На млявий розвиток вітроенергетики у 2021 році уряд землі відреагував створенням робочої групи.

Комісія, що складається з експертів та керівників відомств, мала розробити пропозиції щодо прискорення розвитку відновлюваних джерел енергії в Баден-Вюртемберг і, перш за все, щодо скорочення процедури планування будівництва вітроелектростанцій.

Президент міністерства Вінфрід Кречманн («зелені») у червні високо оцінив результати роботи цільової групи, яка відтоді завершила свою діяльність. На його думку, проектна група може також послужити зразком для наслідування.

«Вона безперечно може стати взірцем для інших інфраструктурних проектів»– сказав політик із «зелених».

Читайте також:  Папа Римський здійснює месу в Кіншасі

За його словами, термін отримання дозволу на встановлення вітряної турбіни скоротився вдвічі порівняно з колишніми сімома роками, а також значно збільшилися площі, відведені під вітроенергетику.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я