Фезер розширює фіксований прикордонний контроль

11

Прикордонний контроль у Шенгенській зоні фактично не планується. Однак на кордонах із Польщею, Чехією та Швейцарією зберігається контроль для боротьби з контрабандою.

Міграція – Фезер розширює фіксований прикордонний контроль

Стаціонарний контроль на кордонах з Польщею, Чехією та Швейцарією, про який вперше було оголошено в середині жовтня, буде продовжено принаймні до 15 березня наступного року. Федеральне міністерство внутрішніх справ оголосило, що контроль буде продовжено з метою більш ефективної боротьби з контрабандою та обмеження нелегальної міграціїпро що вона повідомила Європейську комісію.

Федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер (СДПН) заявила: “Наші заходи працюють”. Завдяки тимчасовому прикордонному контролю і заходам, тісно узгодженим із сусідніми країнами, кількість несанкціонованих в'їздів у країну скоротилася більш ніж на 60 % – з більш ніж 20 000 у жовтні до приблизно 7 300 у листопаді.

Фезер кілька разів продовжував термін дії прикордонного контролю більш короткі періоди з його запровадження 16 жовтня. Стаціонарний внутрішній прикордонний контроль на німецько-австрійському кордоні, започаткований восени 2015 року, триватиме до 11 травня 2024 року.

Прикордонний контроль у Шенгенській зоні фактично не планується, про нього необхідно повідомляти Брюссель. Якщо йдеться про кілька днів, це можна зробити з коротким терміном повідомлення. Однак ця можливість закінчується за два місяці, у випадку з Німеччиною – 15 грудня.

Джерело: www.stern.de

Читайте також:  У Пакистані настав загальнонаціональний блекаут

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я