Федеральний уряд також має постачати Україні “Patriot”

30

У зв’язку з постачанням системи ППО Patriot з Вашингтона в Україну, ХСС закликав уряд Німеччини вчинити так само, як і США. У ході війни в Україні стало зрозуміло, що підтримка зброєю допоможе Україні найбільше, заявив генеральний секретар ХСС Мартін Хубер у четвер вранці у програмі RTL/ntv «Frühstart». «І щодо цього ми, природно, також закликаємо уряд Німеччини підкріпити свої слова справами та ще більше підтримати Україну зброєю, включаючи оборонні ракети Patriot».

У той же час Хубер повторив вимогу ХСС про постачання бойових танків Leopard в країну, яка зазнала нападу з боку Росії. «Тут також вірно, що Україна має бути підтримана, про що я щойно говорив».

У середу уряд США офіційно оголосив, що вперше поставить Україні систему протиповітряної оборони Patriot. Це було частиною нового пакету військової допомоги Україні на суму 1,85 мільярда доларів (близько 1,7 мільярда євро), повідомив Державний департамент США.

За даними Пентагону, у посилку входить батарея Patriot та боєприпаси. Система ППО Patriot здатна відбивати літаки, крилаті ракети, безпілотники та ракети навіть на великих відстанях. Очікується, що це ускладнить ракетні та безпілотні атаки Росії на громадянську інфраструктуру в Україні.

У середу міністр оборони Крістіна Ламбрехт (СДПН), відповідаючи в ефірі радіостанції Deutschlandfunk на запитання, чи планує Німеччина також постачати «Патріоти», пояснила, що для уряду Німеччини важливо підтримувати своїх союзників. Це було зроблено шляхом розміщення німецьких «Патріотів» у країні НАТО Словаччини, яка передала свої системи ППО Україні на ранній стадії. Партнер НАТО Польща також отримує підтримку Patriots. Німецька система протиповітряної оборони Iris-T передана Україні. Наступного року, додав Ламбрехт, буде поставлено ще три такі системи.

Читайте також:  Беттіна Мартін вирушила до канадського Галіфаксу.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я