Федеральний міністр довкілля Лемке закликає до збільшення кількості полювань на вовків

29

Федеральний міністр довкілля Штеффі Лемке закликала до активнішого відстрілу «проблемних вовків». «Відстріл вовків, які навчилися перелазити через високі паркани чи надто близько підходять до людей, можливий і може здійснюватися федеральними землями відповідно до закону. У майбутньому цю можливість слід використовувати частіше», – сказав політик «зелених» в інтерв’ю газеті Neue Osnabrücker Zeitung (NOZ).

«Ми хочемо, щоб процедури були менш бюрократичними та практичнішими». Відстріл необхідний, «щоб зберегти визнання захисту вовка», наголосив Лемке. Усі заінтересовані сторони повинні мати юридичну впевненість у видачі дозволу на відстріл.

Щоб заспокоїти «гарячі дискусії» про те, як чинити з вовками, міністр також розраховує на більш активну допомогу у разі вбивства вовків: У Саксонії-Анхальт, сказала вона, існують компенсаційні виплати для фермерів та пастухів та підтримка у захисті пасовищ. «Це призвело до того, що дискусії там стали набагато об’єктивнішими та конструктивнішими. Я сподіваюся, що ми зможемо досягти цього повсюдно».

“Ми повинні знову навчитися жити з вовком”.

Він сказав, що важливо зберегти баланс між охороною природи та захистом пасовищних тварин: «Ми маємо знову навчитися жити з вовком. Якщо ми, люди, стверджуватимемо, що тільки нам дозволено претендувати на природу на цій планеті, то нам стане дуже, дуже самотньо», – сказав Лемке в інтерв’ю газеті «NOZ».

Прем’єр-міністр Нижньої Саксонії Стефан Вайль (СДПН) заявив у четвер, що він хоче порушити питання про вовків на наступній конференції президентів міністрів. «Я впевнений, що є чимало колег з інших земель, особливо зі східних земель Німеччини, які зараз зазнають не меншого тиску, ніж ми тут». У Нижній Саксонії, за словами міністра довкілля землі Крістіана Майєра (зелені), цього року будуть більш ніж подвоєні кошти, що виділяються державою на захист тварин, що пасуться від нападу вовків.

Читайте також:  Бундестаг ухвалив реформу охорони здоров'я

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я