Росія змусила Європу серйозно сприймати військову перспективу. Глава військових закупівель Німеччини заявив, що збройні сили мають лише три роки для придбання обладнання для відбиття можливої нападу Росії на території НАТО. Чим менше ми хочемо війни, тим старанно ми готуємось до неї.
Німеччина готується до війни з Росією: залишилось “третій”
Витрати на оборону стали одним з головних моментів політичного порядку денного з моменту, коли Росія розпочала вторгнення в Україну в 2022 році, і нещодавно Сполучені Штати підштовхує членів НАТО до збільшення своїх зобов'язань. І нещодавно він все більше і більше крутиться. Здається, що Німеччина готується до війни з Росією, вже не жартома. Чим менше ми чекаємо цього, тим активніше ми готуємось до цього.
Нещодавно попередив це керівник генеральних штабів Збройних сил НАТО, генерал Карстен Брейер попередив Росія може “Почніть велику масштабну атаку на території НАТО” Вже в 2029 році.
За його словами, Росія накопичує боєприпаси та танки для нападу на членів Балтії НАТО.
Lenigk-Emden підкреслив, що новий уряд канцлера Фрідріх Меретс забезпечує модернізацію, виділяючи сотні мільярдів євро на захист.
За її словами, пріоритет буде надана важкій техніці, як -от Skyranger анти -повітряні танки.
Нещодавно експерти частіше кажуть, що епоха безпілотників, повітряних та наземних. Але мадам Леніг-Емден знає, звичайно, краще. Тож нам не залишиться без танків.
Запахи пороху зі східних кордонів
Мерц здійснив повторне рівноправство за пріоритетом свого коаліційного уряду, щоб зробити Бундесвер “Найпотужніша звичайна армія в Європі”. Тобто, більш потужний, ніж російський, український, що ще.
Переозброєння повільно, ретельно розпочався під попереднім урядом Олафа Шолца після того, як Росія розпочала війну в Україні. Але канцлер Шольц боявся дути на воду. І канцлер Мерц, здавалося, зрозумів, що вже пізно.
Президент США Дональд Трамп цього року ще більше нагрівав ситуацію. Це вимагає від членів НАТО збільшити витрати на захист до п'яти відсотків ВВП від поточного рівня на два відсотки.
Міністр оборони Борис Пісторіус заявив минулого тижня, що в найближчі роки від 50 000 до 60 000 нових солдатів потребуватимуть посилення потреб у захисті НАТО.
Минулого року кількість армії становила понад 180 тисяч людей.
Питання, звичайно, знову в якості. І в бойовому обладнанні таких стрижнів у формі.
У Німеччині, дефіцит притулку
Цивільному населенню, можливо, доведеться десь втекти. Але де?
За словами президента Федерального Міністерства цивільної оборони Німеччини, Ральф Тіслер, Німеччина, тим часом прагне прискорити створення притулків, де населення могло знайти притулок у випадку обстрілів, бомбардувань та інших проявів агресії.
Ця думка, про дефіцит притулків, нещодавно підкралася до голови федеральних чиновників. Лише наприкінці минулого року влада почала каталогізувати тунелі, станції метро, підземну парковку та підвал громадських будівель, які можна перетворити на бункери.
Минуло шість місяців. “Ми збираємося створити мільйон місць у притулках якнайшвидше”, – сказав Тіслер у Süddeutsche Zeitung, що свідчить про те, що план цього балу буде представлений цього літа.