ФБР проводить розслідування щодо конгресмена США Джорджа Сантоса

36

Тепер ФБР виявилося залученим у справу, пов’язану з конгресменом-республіканцем Джорджем Сантосом, на який чиниться тиск через його фальсифіковану автобіографію. Згідно з повідомленнями кількох американських ЗМІ, слідчі вивчають звинувачення в тому, що Сантос привласнив гроші, які він збирав через Інтернет для хворого собаки ветерана ВМС. Ветеран Річард Остхофф повідомив американським ЗМІ, що він передав ФБР інформацію, пов’язану з грошима. Серед них були текстові повідомлення, якими Остхофф обмінювався із Сантосом.

Йдеться приблизно про 3 000 доларів (майже 2 800 євро), які Сантос зібрав в Інтернеті в 2016 році для Остхоффа, який на той час був бездомним, щоб сплатити операцію з порятунку життя для його смертельно хворого собаки. Згідно з обвинуваченнями, Сантос втік із грошима замість того, щоб передати їх Остхоффу.

Тиск на Сантоса посилюється з того часу, як стало відомо, що 34-річний спортсмен сфабрикував численні заяви у своїй автобіографії. Наприклад, він стверджував, що був «досвідченим інвестором на Уолл-стріт». Газета Нью-Йорк Таймс з’ясувала, що Сантос ніколи не працював у згаданих компаніях. Газета також не спромоглася підтвердити його університетський диплом. Сантоса також звинуватили в тому, що він ввів громадськість в оману щодо своєї сімейної історії та передбачуваного єврейського походження. В інтерв’ю республіканець зізнався, що “прикрасив” свою біографію. Сантос був уперше обраний до парламенту на листопадових виборах до Конгресу.

У понеділок ЗМІ повідомили, що Сантос хоче відмовитись від двох постів у комітетах Палати представників. Згідно з останніми опитуваннями, 78 відсотків виборців у його окрузі в Нью-Йорку вважають, що Сантос має піти у відставку. Сантуш поки що виключив можливість відставки.

Читайте також:  Війна в Україні: Зеленський в агітаційній поїздці

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я