Експерт розповів, чи можна брати телефон із собою на ніч у ліжко

12

Телефон ми активно використовуємо вдень, і здається логічно поставити його на зарядку вночі. Багато хто з нас кладе гаджет поруч із ліжком, щоб почути будильник і вчасно встати. Але чи варто це робити?

Експерт розповів портал 7days.ru, що наукою точно не доведено, що випромінювання від смартфона якось згубно впливає на людину під час сну. Він посилається на дані ВООЗ, представники якої протягом 20 років досліджували цю тему. У звіті, опублікованому у 2014 році, йдеться про відсутність зв’язку між використанням мобільників та підвищеними ризиками для здоров’я.

Проте сам фахівець брати із собою гаджет у ліжко на ніч не радить. “Робити цього не рекомендується з наступної причини: телефон на зарядці у разі пошкодження акумуляторної батареї, про який ви могли не знати, може спалахнути”, – заявив він.

Більше того, експерт закликав взагалі не заряджати телефон уночі. Якщо так робити постійно, батарея швидше стає непридатною. Для гаджета в принципі корисно відновлення заряду до 100%, але справа навіть не в цьому. Можна легко встановити максимально допустиме значення 80% через спеціальні додатки, але це все одно негативно позначається на працездатності батареї. Якщо хоча б частину заряду втрачено, смартфон, підключений до мережі, намагається його підзарядити. Цей процес повторюється всю ніч, не даючи спокою батареї», — зазначив фахівець.

При цьому найнебезпечніше покласти гаджет під подушку. У цьому випадку наслідки можуть бути дуже сумними. «Ніколи не залишайте пристрій під подушкою. Відсутність повітряного теплообміну може призвести до надмірного нагрівання, що не тільки прискорить зношування акумулятора, а й може створити небезпеку займання», — наголосив експерт.

.

Читайте також:  Видалення яєчників: крайній крок чи виправдана профілактика?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я