Джордж Сантос постане перед судом

13

Вважається, що республіканець сфабрикував значну частину свого резюме.

Джордж Сантос постане перед судом

«Конгресмен-республіканець Джордж Сантос, звинувачений у шахрайстві та крадіжці, має постати перед судом. Суддя Джоанна Сейберт призначила початок судового процесу на 9 вересня 2024 року», – оголосив у п’ятницю суд у Нью-Йорку. На судовому засіданні Сантос не визнав себе винним.

Прокуратура звинувачує 35-річного республіканця, зокрема, у наданні помилкових свідчень у FEC. Сантос також звинувачується у фальсифікації документів з метою запобігання роботі FEC, змові проти США, шахрайству, крадіжці особистих даних за обтяжливих обставин, відмиванню грошей та крадіжці державних коштів. Його звинувачують і в дачі помилкових свідчень Палаті представників.

У травні Сантос вже визнав себе невинним за першим звинуваченням і був відпущений під заставу, а тепер до цього звинувачення додалося ще одне розширене і доповнене.

Республіканець сфабрикував частину резюме?

Республіканець засідає у Палаті представників США з листопада минулого року як депутат від одного з округів Нью-Йорка та представляє себе як прихильник колишнього президента США Дональда Трампа. Його вихід на федеральну політичну сцену з самого початку був затьмарений звинуваченнями в шахрайстві та обмані. Вважається, що республіканець сфабрикував значну частину резюме, з яким він постав перед виборцями у 2022 році.

Незважаючи на неодноразові заклики до його відставки з боку демократів і окремих республіканців, Сантос продовжує залишатися членом Конгресу. Проте останнім часом дедалі частіше звучать заклики виключити його зі складу палати. Конгресмен-республіканець Ентоні Д’Еспозіто вніс відповідну пропозицію.

Читайте також:  Офіційне відкриття нової синагоги у Магдебурзі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я