Сем Бенкман-Фрід заявив про провали в пам’яті

17

Разом із компанією FTX він заснував один із найбільших центрів торгівлі криптовалютами. Після його краху його заарештували. Тепер Сем Бенкман-Фрід постав перед судом – і, як стверджується, мало пам’ятає.

Сем Бенкман-Фрід заявив про провали в пам’яті

Колишній криптовалютний підприємець Сем Бенкман-Фрід викликав невдоволення суду ухильними відповідями під час виступу на процесі у справі про шахрайство. Учора у Нью-Йорку 31-річному підприємцю довелося відповідати на питання захисту та звинувачення лише перед суддею. Як повідомляють американські ЗМІ із зали суду, він часто уникав відповідей на питання звинувачення або заявляв про провали в пам’яті.

Зауваження судді Льюїса Каплана

На конкретні питання про можливі порушення закону Бенкман-Фрід часто давав відповіді на кшталт «не пам’ятаю», «можливо, так» і «наскільки мені відомо, ні». Після цього суддя Льюїс Каплан зробив колишньому підприємцю зауваження: відповідати на запитання прямо.

Бенкман-Фрід став відомий як засновник криптовалютної біржі FTX, яка зазнала грандіозного краху близько року тому.. Судові органи США звинувачують його в тому, що він без відома клієнтів FTX вивів мільярди їх активів для фінансування ризикованих операцій свого хедж-фонду Alameda Research і т.д. Однак зрештою проломи в Alameda Research стали занадто великі – і FTX опинилась у вирі.

Бенкман-Фрід відкидає звинувачення у шахрайстві. Якщо його визнають винним, йому загрожує тривалий тюремний термін, у гіршому випадку – понад сто років ув’язнення.

Колишній компаньйон викриває Бенкман-Фрід

У ході судового процесу Бенкман-Фріду було інкриміновано його колишніх компаньйонів. Цього тижня його адвокати оголосили, що він сам виступить як свідок. Однак обвинувачі заперечили, що частина його передбачуваних свідчень – зокрема про роль юридичних експертів FTX – не має відношення до процесу.

Читайте також:  Путін пригрозив застосувати касетні бомби проти України

Тоді суддя вирішив спершу виступити без присутності присяжних. Це дало Бенкман-Фріду можливість провести пробний виступ, що є досить незвичайним для судових процесів. Коли його допитували адвокати, він зазначив, що його дії схвалили юристи FTX.

FTX до свого краху була одним з найбільших торгових майданчиків для криптовалют, таких як біткоін. Бенкман-Фрід був заарештований на Багамських островах у грудні. Там була штаб-квартира FTX.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я