Джефф Безос переїде з Сіетлу до Майамі

9

Мотивацією для ухвалення рішення про переїзд стали, перш за все, його мати та вітчим.

Джефф Безос переїде з Сіетлу до Майамі

Засновник Amazon Джефф Безос планує переїхати з Сіетла до Майамі. Про це мільярдер повідомив у пості у Instagram. Він ніде не жив довше, ніж у Сіетлі, але його переїзд, як він пише, є «емоційним рішенням».

59-річний підприємець опублікував відео, на якому він знято під час своїх перших кар’єрних кроків. Його вітчим Мігель знімає його в першому в історії Amazon офісі, а Безос показує йому ситуацію з факсимільними апаратами, старими комп’ютерами та кабельними телефонами. “Сіетл став моїм будинком з 1994 року, коли я заснував Amazon зі свого гаража”, – згадує Безос.

“Сіетле, у тебе завжди буде частинка мого серця”

У повідомленні він згадує, що його батьки нещодавно переїхали до Майамі, де мешкали раніше. Безос кілька років жив з батьками в Майамі і навчався там у середній школі Miami Palmetto Senior High School. “Miami Palmetto High class of ’82 – GO Panthers!”, – пише він в Instagram. Мотивацією для ухвалення рішення про переїзд стали, перш за все, його мати та вітчим. «Мої батьки завжди були моїми найбільшими прихильниками, – пояснює він, – я хочу бути ближчим до своїх батьків і моєї нареченої Лорен, і я люблю Майамі».

Не останню роль відіграє і діловий аспект: діяльність його аерокосмічної компанії Blue Origin дедалі більше переміщається на мис Канаверал на східному узбережжі Флориди. «З усіх цих причин я планую повернутися до Майамі і покинути Тихоокеанський Північний Захід», – каже Безос. У підприємця залишилося багато приємних спогадів про місто, де все починалось. “Сіетл, у тебе завжди буде частинка мого серця”, – завершує свою посаду Джефф Безос.

Читайте також:  Позов прихильника Трампа проти поразки на виборах відхилено

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я