Два палестинці загинули на Західному березі річки Йордан

45

Ситуація з безпекою в Ізраїлі та на палестинських територіях нині вкрай напружена. Є загиблі та поранені внаслідок військової операції у Наблусі. Це місто вважається оплотом палестинських бойовиків.

 

Два палестинці загинули на Західному березі річки Йордан

Два палестинці загинули і десятки поранені в результаті військової операції Ізраїлю в Наблусі на Західному березі річки Йордан, повідомляють палестинські джерела. Міністерство охорони здоров’я в Рамаллі повідомило у середу, що 36 людей постраждали від пострілів ізраїльських військ.

Щонайменше четверо з них перебувають у критичному стані. Ізраїльські військові повідомили лише, що вранці у місті було проведено операцію. Жодної додаткової інформації спочатку не було. Наблус вважається оплотом палестинських бойовиків.

Ситуація у сфері безпеки залишається напруженою вже довгий час

За повідомленнями палестинців, ізраїльські війська оточили один із будинків у місті під час рейду. Це призвело до зіткнень із палестинськими бойовиками. Очевидці повідомили про вибухи та стрілянину в місті.

Ситуація у сфері безпеки в Ізраїлі та на палестинських територіях вже давно залишається вкрай напруженою. З початку року внаслідок нападів палестинців загинули дев’ять ізраїльтян та одна українка. За той же період загинув 51 палестинець – їх було застрелено, наприклад, у сутичках із ізраїльською армією або після власних нападів. Також неодноразово надходять повідомлення про насильство із боку ізраїльських поселенців щодо палестинців, ізраїльських активістів чи солдатів.

Ізраїль завоював Західний берег та Східний Єрусалим у 1967 році. Сьогодні там мешкає понад 600 000 ізраїльських поселенців. Палестинці претендують на ці території для створення незалежної держави Палестину із столицею в арабському Східному Єрусалимі.

.

Читайте також:  ООН та скасування зернових угод: багато хто може загинути

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я