“Дуже, дуже рада” такому результату

18

6179 членів берлінської СДПН проголосували за коаліцію з ХДС, тоді як 5200 проголосували проти – рейтинг схвалення становив 54,3 відсотка.

Гіффі про голосування СДПН: «дуже, дуже рада» такому результату

Після затвердження бази берлінської СДПН для коаліції з ХДС голова СДПН та правлячий бургомістр Франциска Гіффі висловила полегшення. «Ми маємо чіткий результат. Очевидна більшість за пропозицію земельного виконавчого органу СДПН», – сказала Гіффі в неділю ввечері. «Це означає, що ми з очевидною перевагою голосів членів ухвалили рішення про шлях вступу до коаліції з ХДС».

Вона додала: «Сьогодні я вже відчуваю величезне полегшення, полегшення для СДПН та нашого міста». Вона сказала, що «дуже, дуже рада» такому результату.

6179 членів берлінської СДПН проголосували за коаліцію з ХДС, тоді як 5200 проголосували проти – рейтинг схвалення становив 54,3 відсотка.

Гіффі наголосила, що референдум про членство у партії забезпечив «максимально можливу участь». «Це політичне рішення, яке виходить далеко за межі того, що стосується наступних трьох років. Йдеться про те, як ми позиціонуємо себе для майбутнього наступного десятиліття».

За її словами, коаліційна угода з ХДС має соціал-демократичний підпис. Однак тепер керівництво СДПН має серйозно поставитися до супротивників та побоювань проти коаліції, розібратися з ними, взяти їх на озброєння та простежити, «щоб ми добре поєднали різні позиції».

Читайте також:  Вибори на колишніх територіях України відбудуться восени

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я