“А тепер настав час приступати до роботи”

14

Під час голосування члени СДПН проголосували за ухвалення коаліційної угоди з ХДС. Обидва голови СДПН – Салех та Франциска Гіффі – виступали за чорно-червоний альянс.

 

Салех: «А тепер настав час приступати до роботи»

Парламентський та земельний лідер берлінської СДПН Раєд Салех закликав свою партію дивитися вперед. СДПН – це партія, яка у потрібний момент каже: «Добре, тепер настав час приступати до роботи». І зараз вона приступає до роботи», – сказав він у неділю у штаб-квартирі партії СДПН у Берліні, після того, як були оголошені результати голосування членів СДПН щодо коаліційної угоди. Вузька більшість проголосувала за чорно-червоний урядовий альянс.

Салех визнав, що у партії тривалий процес обговорення. Він сказав, що в нього є кілька знайомих, які проголосували проти. «Ми маємо взяти людей із собою та переконати їх. А як це зробити? Через хорошу роботу», – сказав лідер СДПН. Він також вважає, що після цього рішення можна буде переконати берлінців на наступних парламентських виборах за три з половиною роки, що це був правильний шлях.

У ході голосування члени СДПН 54,3 відсотка проголосували за ухвалення коаліційної угоди з ХДС. Обидва голови СДПН – Салех та Франциска Гіффі – виступали за чорно-червоний альянс. Однак усередині партії також було багато критики. Декілька районних об’єднань виступили проти чорно-червоної коаліції, а берлінський Юсос організував кампанію проти неї.

Читайте також:  Уряд Кувейту йде у відставку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я