Дослідження виявило моделі BMW, які найкраще зберігають свою цінність

93

Протягом багатьох років BMW є однією з найбажаніших марок автомобілів у світі, і це, звичайно, не зміниться найближчим часом. Навіть у країнах, де віддають перевагу бюджетним автомобілям, BMW домінує на ринку вживаних автомобілів. Але чи всі моделі однаково добре зберігають свою цінність?

Дослідження, проведене компанією carVertical, показало, які моделі BMW зберігають більшу цінність, а які падають швидше.

Джипи краще зберігають свою вартість

Джипи стали надзвичайно популярними в останнє десятиліття. BMW не є винятком. З усіх моделей BMW серія X зберігає свою вартість найкраще, випереджаючи відомі 3 та 5 серії.

Трирічна модель BMW X1 має залишкову вартість 62,4% від первісної ціни. Відповідно вартість покупки впала на 38%. Через п’ять років вартість знижується до 48,8%, а через десять років – до 24,5%. У всіх вікових групах позашляховики найкраще зберігають свою первісну вартість. У трирічного X3 залишкова вартість становить 49,8%, у X5 – 66,6%, а у X6 – 73,3%. У порівнянні з іншими моделями ці показники дуже добрі.

Звісно, ​​моделі X не вічні. Чим старшими стають автомобілі, тим більше падає їхня вартість. У десятирічного X6 залишкова вартість становить лише 21,7%. Інші моделі позашляховиків у тій же віковій категорії мають досить схожі показники. Для X1 вона становить лише 24,5%, для X3 – 28,4%, а для X5 – 20,3%. Хоча X6 – одна з найдорожчих моделей у класі джипів, вона втрачає більшу частину своєї вартості через десять років.

Покупці новітніх автомобілів BMW хочуть отримати розкішний сервіс та останні інновації. Але на ринку уживаних автомобілів ці фактори менш важливі. Натомість покупці обирають автомобілі з низькими експлуатаційними витратами.

Деякі моделі втрачають більше половини своєї вартості за три роки

7 Series – одна з найдорожчих моделей BMW. Але як тільки вони залишають виставковий зал дилера, їхня вартість різко падає. Для трирічного 7 Series залишкова вартість складає 40,5% від первісної ціни. Але вона може впасти до позначки 14,4%, як тільки автомобіль переступить десятирічний рубіж.

Читайте також:  Що відбувається з наволочкою, якщо не прати її тиждень

BMW 7 серії призначений для автомобілістів, які цінують розкішний сервіс та статус. Але складне та дороге обслуговування робить цю модель менш привабливою на ринку старих автомобілів. Покупці шукають старий автомобіль, який вимагає якнайменше грошей на ремонт. Щодо цього старий BMW 7-ї серії не підходить.

Популярність позашляховиків призвела до зниження частки ринку стандартних автомобілів і, відповідно, їх залишкової вартості. Автомобілі BMW 3 та 5 серії втрачають половину своєї вартості протягом перших трьох років. Через десять років залишкова вартість автомобілів 3 серії знижується до 18%, а 5 серії – до 19,3%, що набагато менше, ніж у будь-якої моделі серії X.

Спортивні купе – хороша інвестиція, але є одна проблема

Хоча деякі ексклюзивні моделі, такі як 6 Series, мають високу залишкову вартість (90,9%) протягом перших трьох років, після цього вона різко знижується. У 5-річної моделі 6-ї серії залишається лише 56,2% від первісної вартості, що є значним зниженням за два роки.

Після п’яти років експлуатації закінчується гарантія виробника, що робить технічне обслуговування 6-ї серії набагато дорожчим. Зважаючи на те, що це розкішна модель, більшість автомобілістів не хочуть ризикувати потенційно високими витратами на ремонт, і ринкова ціна скорочується.

Це не дивно, оскільки багато вживаних автомобілів продаються з прихованими дефектами, ремонт яких може коштувати досить дорого. Розкішні автомобілі, такі як BMW 6-ї серії, є одними з найбільш ризикованих щодо цього. Продавцям автомобілів вигідно трохи спотворювати правду. Тому купувати дороге купе – навіть після п’яти років експлуатації – рекомендується лише після вивчення історії автомобіля та ретельної перевірки його придатності до експлуатації.

Те саме стосується і спортивних моделей BMW, таких як M2, M3 або M5, які зберігають високу ринкову вартість протягом багатьох років. Деякі автомобілі M-серії старшого покоління можуть коштувати навіть дорожче, аніж коли вони зійшли з конвеєра заводу 10-20 років тому. Але їхня вартість обумовлена ​​не перевагами повсякденних водіїв. Цими автомобілями дорожать колекціонери та ентузіасти.

Читайте також:  Може призвести до біди: 8 речей, які в жодному разі не можна залишати в машині влітку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я