Парламент штату Монтана виключив транс-депутата

13
Законодавці-республіканці, які становлять більшість в американському штаті Монтана, виключили єдиного трансгендера з-поміж членів Палати представників. Парламентар Зої Зефір, як і раніше, матиме право голосувати, але до кінця сесії 5 травня їй більше не дозволять особисто бути присутніми на засіданнях палати, вирішили вчора депутати. Це остання ескалація у боротьбі американських консерваторів проти прав гомосексуалістів у США.

Під час дебатів щодо законодавчої заборони на гормональну терапію та хірургію щодо зміни статі для неповнолітніх трансгендерів Зефір заявила, що у прихильників такої заборони «кров на руках». Вона мала на увазі дослідження, що показують, що така терапія знижує ризик самогубств серед трансгендерних підлітків. Цією заявою вона порушила добрі звичаї парламентської палати згідно з обвинуваченням, яке призвело до її виключення.

У більш ніж десятці штатів США, де правлять республіканці, повністю або частково заборонено терапію щодо зміни статі для молоді. Багато з цих заборон було ухвалено лише в останні місяці. Вони підкреслюють розкол, що поглиблюється, між консервативними і прогресивними силами в США. Дебати про права гомосексуалістів – одна із центральних точок цієї суперечки.

Читайте також:  16-річного підлітка вбито в ізраїльській військовій операції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я