Може призвести до біди: 8 речей, які в жодному разі не можна залишати в машині влітку

37

Салон машини варто тримати в порядку так само ретельно, як і будинок. Це не тільки допоможе комфортно почуватися, але і дозволить уникнути вельми небезпечних ситуацій. Так, деякі предмети, залишені в автомобілі влітку, можуть призвести до біди.

Пляшки з водою

Якщо ви купуєте воду у прозорих пластикових пляшках, забирайте їх із собою, коли виходите з авто. Інакше може початися пожежа. Вода збирає промені в одній точці, діючи як збільшувальне скло. Через це може статися спалах, пише WomanHit.

Крім того, після сильного нагріву пластик виділяє небезпечні хімічні сполуки, після чого пити воду вже не можна.

Ліки

Деякі препарати при перепаді температур втрачають ефективність. Наприклад, інсулін, який перебував на спеці, може стати марним. Тому намагайтеся зберігати аптечку в тіні, не залишаючи її на сидінні машини. А ліки, які не входять до стандартної автомобільної аптечки, краще взагалі не залишати в авто.

Тримач для телефону

Силіконова присоска на панелі приладів може під дією сонячних променів потекти, забруднити пластик і зіпсувати зовнішній вигляд машини. У найгіршому варіанті пластикові прозорі деталі на прямих сонячних променях здатні викликати пожежу.

Окуляри

З тієї ж причини не залишайте в машині окуляри без чохла. Вони можуть стати джерелом займання: зазвичай до великої пожежі не доходить, але пропалити обшивку цілком реально. Придбайте та використовуйте непрозорий чохол.

Молочні продукти

Не варто пояснювати, що відбувається з молоком та похідними продуктами, бактерії під впливом тепла починають розмножуватися з величезною швидкістю. Найпростіший наслідок – зіпсований смак, але при найгіршому варіанті є ризик не зрозуміти, що кефір прокис і заробити серйозне отруєння, яке може навіть вимагати госпіталізації.

Читайте також:  Як із користю для здоров'я провести час усією родиною? Радить фармацевт

Косметика

Навіть у непрозорих чохлах б’юті-кошти можуть стати непридатними на спеку. Помада і тональний крем змінять формулу і втратять консистенцію, а тіні та пудра стануть щільнішими і менш пігментованими.

Банківська картка

Залишена на панелі приладів банківська карта може розмагнітитися, а в магазині вас наздожене серйозне розчарування, коли оплатити покупки не вдасться.

Будь-які аерозолі

Дезодоранти, спреї комарів, газові балончики можуть вибухнути, якщо нагріються до 48 градусів. Під прямим сонячним промінням це цілком можливо.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я