Доходи громадян збільшуються на добрих дванадцять відсотків

5

У верхній палаті парламенту (Бундесраті) обговорюється низка законопроектів, запропонованих світлофорною коаліцією. Серед них – нові стандартні ставки прибутку громадянина.

Федеральна рада: Підвищуються стандартні ставки доходів громадян та соціальної допомоги.  Бундесрат схвалив відповідну ухвалу федерального уряду.

Доходи громадян збільшуються на добрих дванадцять відсотків

З січня стандартні ставки доходів громадян та соціальної допомоги зростуть на добрих дванадцять відсотків. У Берліні Бундесрат схвалив відповідну ухвалу федерального уряду.

Самотні дорослі отримуватимуть 563 євро на місяць – на 61 євро більше, ніж раніше. Дорослі, які живуть із партнерами, отримуватимуть 506 євро замість 451 євро. Молоді люди віком від 15 до 18 років отримуватимуть 471 євро (раніше 420). Для дітей віком від 7 до 14 років ставка збільшиться із 348 до 390 євро. Для найменших дітей ставка збільшиться із 318 до 357 євро. Очікується, що загальна вартість підвищення становитиме близько 4,5 млрд. євро.

Інфляція буде врахована

Як і у випадку з Hartz IV, стандартна ставка доходу громадянина щорічно коригуватиметься з урахуванням цін та заробітної плати. Однак у минулому це підвищення часто відставало від темпів інфляції. Із запровадженням цього року «Доходу громадянина» розрахунок було змінено. Наразі враховується і поточна інфляція.

Приблизно на дванадцять відсотків збільшаться і суми на особисте шкільне приладдя – зі 116 євро до 130 євро у першому навчальному семестрі та з 58 євро до 65 євро у другому навчальному семестрі. Підтримка особистих шкільних речей є частиною так званого освітнього пакету для дітей, підлітків та молодих людей, які отримують допомогу для громадян або соціальну допомогу, а також для батьків, які отримують допомогу на дитину або допомогу на житло. Водночас збільшуються розміри грошової допомоги особам, які шукають притулок.

Читайте також:  «Важливий удар проти російського шпигунства»

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я