DHL безкоштовно надсилає посилки в Україну

25

Найбільша логістична компанія пропонує безкоштовно надіслати посилки за допомогою українців.

DHL безкоштовно надсилає посилки в Україну.  Фото: Karolis Kavolelis/shutterstock.com

Німецька DHL безкоштовно надсилає посилки до України з гуманітарною допомогою. Це стосується посилок із пожертвуваннями вагою до 20 кг. Компанія передає їх українською поштою, а та розвозить нужденним.

Гуманітарна ситуація в Україні, як і раніше, драматична. Багато мешканців не мають доступу до їжі, немає електрики, ні води. Становище загострилося через обстріли. Якщо ви хочете допомогти мирним жителям, пам’ятайте: DHL безкоштовно надсилає посилки в Україну, якщо вони містять гуманітарну допомогу.

Посилки для пожертв вагою до 20 кг можна відправити в Україну безкоштовно через DHL. Група Deutsche Post DHL доставляє такі відправлення до Польщі, Угорщини чи Словаччини. Там їх забирають у тимчасовому відділенні Укрпошта. Українська пошта потім відвозить посилки за допомогою до України та роздає їх там, де вони потрібні найбільше.

Що приймається до відправлення:

  • Продукти тривалого зберігання (консерви, макаронні вироби, борошно, кава, цукор, сухофрукти, солодощі, молоко, що згущує молоко, дитяче харчування (не в баночках)/сухе молоко, корм для тварин)
  • Медичні вироби та ліки, що відпускаються без рецепта (наприклад, бинти, знеболювальні та ін.)
  • Засоби гігієни (зубна паста, зубні щітки, мило, шампунь, вологі серветки, підгузки, предмети жіночої гігієни)
  • Предмети побуту в хорошому стані (килимки, ковдри, термоси).Пошта України просить не передавати в такий спосіб одяг.

Компанія просить надсилати предмети допомоги тільки в оригінальній упаковці або в чистому вигляді. Також необхідно надійно запакувати вміст, щоб він не міг бути пошкоджений під час транспортування.

Чи можна надіслати таким чином посилку конкретній людині: наприклад, родичу? На жаль, DHL приймає до безкоштовного відправлення лише анонімні посилки. Не можна вказати ні адресу відправника, ні адресу одержувача.

Читайте також:  Війна проти України: така ситуація

«В умовах війни таке рішення найбільш безпечне», заявляє компанія.

Перш ніж надіслати посилку за допомогою, треба зробити опис та наклеїти спеціальну етикету із сайту DHL.  Фото: David Gyung/shutterstock.com

Як безкоштовно надіслати посилку в Україну

Після того як ви надійно та ретельно упаковали посилку, чітко та розбірливо напишіть її вміст на коробці. Використовуйте або англійську або українську мову. Завантажте шаблон етикетки, роздрукуйте її та прикріпіть до упаковки. Тепер ви можете здати посилку прямо до поштового відділення DHL або передати її кур’єру.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я